gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burkini Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Burkini Modelleri arıyorum bana yeni burkini modellerini sunun arkadaşlar kapalı hanımlarıda düşündüğünüz için şimdiden tşklerimi de sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burkini Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burkina Faso

Burkina Faso

Burkina Faso Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Sahra çölünün güneyinde, Gana'nın kuzeyinde yer almaktadır. Coğrafi konumu: 13 00 Kuzey enlemi, 2 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 274,200 km² kara: 273,800 km² su: 400 km² Sınırları: toplam: 3,192 km sınır komşuları: Benin 306 km, Fildişi Sahili (Cote d'Ivoire) 584 km, Gana 548 km, Mali 1,000 km, Nijer 628...
  2. Tunik Modelleri süper modeller

Tunik Modelleri süper modeller

Tunik Modelleri tunik modelleri 12 yaş tunik modelleri 13 yaş tunikler
  3. Değişik model abajur modelleri

Değişik model abajur modelleri

abajur modelleri büyük abajur modelleri ve fiyatları köşe abajurları uzun
  4. Burkini modelleri

Burkini modelleri

burkini modelleri burkini modelleri ve fiyatları fiyatları Yüzmeyi seven tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanmış haşemanın tahtını devirecek model burkini. Haşemaya göre çok daha rahat ve şık olan burkini gerçekten kısa sürede birçok tesettürlü bayan tarafından oldukça tutuldu.Benim eltimde ilk gördüğüm bu modeli yakından gören ve bilen bir kişi olarak tek kelimeyle diyebilirimki...
  5. Tesettür Burkini Modelleri 2012 modası

Tesettür Burkini Modelleri 2012 modası

2012 Burkini Modelleri Tesettür Burkini Modası Tesettürlü Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 plaj modasını şöyle bir araştırdık ve çok şık yeni burkini modellerini keşfettik :) Burkini modellerini sunarken, bir de burkini hakkında bilgilere de yer verdik, buyrun Melek'lerim:) Tesettürlü bayanlar Uzun çalışmalardan sonra bir tesettür mayosu geliştirildi Bu mayoya 'Burka' ve 'Bikini'...

Sayfayı Paylaş