gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum havalı kimseler için söyleniyor da ama Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burnu Kaf Dağında (Olmak) Deyimi

Burnu Kaf Dağında Deyimi Açıklaması

Burnu Kaf Dağında: Çok fazla kibirli, herkese yukarıdan bakar (olmak).

"İyi ki bir araba aldı, burnu Kaf dağında bir adam olup çıktı."

Burnu Kaf Dağında Deyiminin Anlamı nedir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Arkadaşlar sizlere bir deyimi merak ettiğim ve anlamını öğrenmek için yazıyorum acaba Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı varsa bana yazsın Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamını:)
  2. Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını gerçekten de çok merak ediyorum aranızda Boy Atmak Deyiminin Anlamını bilen varsa bana da yazsın.
  3. Boyacı Küpü mü Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boyacı Küpü mü Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar ara ara belki sizde duyuyorsunuz Boyacı Küpü mü Deyimini peki nedir bu Boyacı Küpü mü Deyiminin Anlamı biliyor musunuz?
  4. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.
  5. Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

selam kızlar eminim sizde ara ara duymuş yada kendiniz de söylemişsinizdir Buyrun Cenaze Namazına Deyimini pekşi merak ettim nedir Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı acaba?

Sayfayı Paylaş