gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Büro Edinme Zorunluluğu:

Konu, 'Avukatlık Hukuku' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

avukatın büro edinme zorunluluğu Madde 43 - Her avukat, levhaya yazıldığı tarihten itibaren üç ay içinde baro bölgesinde bir büro kurmak zorundadır. Büronun niteliklerini barolar belirtir.
    Bir avukatın birden fazla bürosu olamaz. Birlikte çalışan avukatlar ayrı büro edinemezler. (Ek cümleler: 02/05/2001 - 4667/29. md.) Avukatlık ortaklığı yurt içinde şube açamaz. Milletvekilleri, milletvekilliği süresince avukatlık yapamazlar.

Bürosunu veya konutunu değiştiren avukat yenilerinin adreslerini bir hafta içinde baroya bildirmek zorundadır

Büro Edinme Zorunluluğu: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büro

Büro

Rüyada herhangi bir büro görmek, maddi kazança işarettir. Büro görmek, maddi kazanca işarettir.Çok çalışmanızın karşılığını alacak, muradınıza erecek, üstlendiğiniz sorumlulukları her koşulda yerine getireceksiniz demektir. Rüyada büro görmek dünya ve din islerinde hayra isarettir. Bir büroda oturup isleri yönettigini görmek ibadetinin kabul edildigine; burada memurlarina emirler verdigini...
  2. CHP'nin seçim bürosuna saldırı

CHP'nin seçim bürosuna saldırı

Sultangazi'de, CHP'nin iki seçim irtibat bürosu ile bir markete molotofkokteylli saldırı düzenlendi. Gazi mahallesinde İsmetpaşa Caddesi üzerinde toplanan bir grup, buradaki CHP seçim irtibat bürosu ile bir markete molotofkokteylleri attı. Bu sırada CHP'nin Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki seçim irtibat bürosuna da molotofkokteylli saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sonucu çıkan küçük...
  3. evlat edinme

evlat edinme

benim 11 ve 14 yaşında iki oğlum var.ikiside nüfusta benim üzerime kayıtlı.babalarıyla resmi eviliğim yoktu.şuan başka biriyle evliyim şu anki eşim çocuklarımı resmen evlatlık yoluyla üzerine alabilirmi?
  4. evlat edinme ...

evlat edinme ...

koruyucu aile evlatlık Çevrenizde evlatlık alan aileler varmı? siz ne düşünüyorsunuz benım maddı durumum cok guclu olsaydı hıc dusunmeden evlat edinirdim heralde ünlülerde bu arasıkça görülüyor

Sayfayı Paylaş