gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burs verebiliyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben burs werip wermediğinizi sormak istiyorum ? yardıma ihtiyacı olan kadınlara sunduğunuz olanaklar nelerdir onları öğrenmek istiyorum . Ve burs ve yardımlarınızdan yararlanmak istiyorum sizinle nasıl irtibata geçebilirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
burs verebiliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat!!! gribal enfeksiyon bebeklerde kalbe zarar verebiliyor

Dikkat!!! gribal enfeksiyon bebeklerde kalbe zarar verebiliyor

hamilelikte gribal enfeksiyon gebelikte gribal enfeksiyon bebeklerde çocuklarda hızlı kalp atışı bebeklerde tedavisi Gribal enfeksiyon geçiren bebeklerde kalp atış hızının artmasının, kalp kası iltihaplanmasına bağlı ani ölümlere yol açabileceği belirtiliyor. Soğuk havalar etkisini sürdürürken uzmanlar gribal enfeksiyon kapma olasılığının yüksek olduğu bu dönemde, anne babaları basit görünen...
  2. Adana'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Adana'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kızlar ya acaba Adana'da Nerelerden Burs Bulabilirim?
  3. Bayburt'ta Nerelerden Burs Bulabilirim?

Bayburt'ta Nerelerden Burs Bulabilirim?

Merhaba kızlar Bayburt'ta Nerelerden Burs Bulabilirim? bu konuda acil yardım bekliyorum
  4. Bolu'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Bolu'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Arkadaşlar Bolu'da Nerelerden Burs Bulabilirim?Bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum
  5. Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Nevşehir'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar merhaba gördüm bir kaç şehirde burs veren kurumları yazmışsınız. Bende sizden Nevşehir'de burs veren kurumların adını rica ediyorum şimdiden tşkler

Sayfayı Paylaş