gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bursa’da yurtta kalan kız öğrenciye öğretmenden taciz ve dayak iddiası

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Bursa’da Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Eşrefiler Kız Yetiştirme Yurdu’nda, 16 yaşındaki bir kızın öğretmeni tarafından taciz edildiği iddiası ortalığı karıştırdı. İddiaya göre yurda bir ay önce yerleştirilen 16 yaşındaki G.F. yurt öğretmenlerinden K.K’nin cinsel tacizine uğradığı iddiasıyla bir hafta önce yurttan kaçtı. Genç kız polis tarafından bulunup tekrar yurda getirildi. Yurttan kaçtığı için cezalandırıldığını öne süren G.F. 2 gün boyunca K.K. tarafından karanlık bir odada tutulduğunu ve aç bırakıldığını iddia etti.

Öğretmen K.K’nın talimatıyla yurtta kalan diğer kızlar tarafından kemerle ve sopalarla dövüldüğünü ileri süren G.F. durumu annesi Nuray F’ye bildirdi. Anne de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bir yıl önce eşini kaybettiğini belirten Nuray F. maddi imkansızlık nedeniyle kızını yurda yerleştirdiğini belirterek "Evladıma darp raporu aldık" dedi. Savcılıktaki ifade veren G.F. de, öğretmeninin kendisini elle taciz ettiğini öne sürerek "Kendisine karşı çıkınca beni diğer kızlara dövdürttü. Benim gibi yurtta tacize uğrayanlar var ama korkudan söyleyemiyorlar" diye konuştu. G.F. ifadesi alındıktan sonra kadın sığınma evine yerleştirildi. Bursa Valisi Şahabettin Harput olayla ilgili inceleme başlatıldığını söyledi. Yurt Müdürü Metin Şahin, taciz iddiasının asılsız olduğunu savundu.
    hürriyet

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bursa’da yurtta kalan kız öğrenciye öğretmenden taciz ve dayak iddiası
    ayy canım yazık kıza yahu..

paylaşım için tşkler bebeimm

Bursa’da yurtta kalan kız öğrenciye öğretmenden taciz ve dayak iddiası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ders verdiği öğrenciye tacizde bulunan öğretmen tutuklandı

Ders verdiği öğrenciye tacizde bulunan öğretmen tutuklandı

İzmir'de özel ders verdiği kız öğrenciye cinsel tacizde bulunan 50 yaşındaki öğretmen, 8 yaşındaki kızın ailesinin eve kurduğu gizli kamera sayesinde yakalandı. Öğretmen M.B. tutuklandı.. ABLASI ŞÜPHELENDİ Şirinyer semtindeki bir ilköğretim okulunda okuyan C.S.'nin ailesi, yaz tatili dönüşü uyum sorunu çekmemesi için çocuklarına özel ders aldırmaya karar verdi. Aile, bunun için de büyük...
  2. Kız yurdunda taciz iddiası

Kız yurdunda taciz iddiası

Kız yurdunda yılbaşı gecesi parti var! Bir öğretmen gece yarısı kızlarla birlikte yeni yılı kutlarken, bir skandala da imza attı! Sinop'taki Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yardımcısı, 52 yaşındaki U.K.'nın geçen yılbaşı gecesi bir kız öğrenciyi yanağından öperken cep telefonu ile fotoğrafının çekildiği iddiası üzerine Valilik soruşturma başlattı. Sinop'ta adını açıklamayan bir kişi...
  3. M.E.B. ÖZEL GAMZE YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI KÜTAHYA ve ŞAPHANE

M.E.B. ÖZEL GAMZE YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI KÜTAHYA ve ŞAPHANE

kütahya gamze kız öğrenci yurdu gamze kız öğrenci yurdu yüksek öğretim kiz şaphane yüksek öğretim Kız Öğrenci Yurtları İlçe : MERKEZ Şehir :Kütahya Ülke :Türkiye Kapasite115 Telefon274 271 51 22 Faks274 551 25 44 GSM535 212 54 85 AdresGermiyan Kampüsü yolu Afyon Cad. No:191 KÜTAHYA Adres 2Pazar Mah. Menderes Cd. No: 22 ŞAPHANE / KÜTAHYA Web Sitesiwww.gamzekizyurdu.com.tr İşletmeciMehmet KÖNÜL
  4. M.E.B. ÖZEL BAHAR YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI Senirkent ve Uluborlu

M.E.B. ÖZEL BAHAR YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI Senirkent ve Uluborlu

senirkent öğrenci yurdu Kız Öğrenci Yurtları İlçe : Uluborlu ve SENİRKENT Şehir :Isparta Ülke :Türkiye Kapasite130 Telefon246 5112526-5312625 GSM505 807 71 00-660 33 88 AdresTaşköprü Mh. Gazi Bulvarı Uluborlu /ISPARTA Adres 216 Haziran Mah. M.Akif Cad. No:15 Senirkent / ISPARTA Web Sitesiwww.ispartayurt.com İşletmeciSistem Dershaneleri Önel Basın Yayın ltd.şti.
  5. Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Bu diyaloglar bana okul yıllaırmı ve özellikle rehberlik öğretmenimizi ahtırlattı.Ufak tefek bir bayan hocaydı kadın bıkmıştı artık bizden 26 yaşındaydı ama bize''sizin bu saçma sapan durumuzlarınız üyzünden kendimi 56 yaşında gibi hissediyorum''diyordu yazık yaaa:D:D:Dbizde abartıyorduk ama yaa:D İşte sizlere rehberlik öğretmeni ve öğrecilerinin arasında geçen komedi diyalogları sunuyorum:D...

Sayfayı Paylaş