gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bursa Tanıtım

Konu, 'Çöplük' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 29 Mayıs 2008
  2. uÇuяuм çiÇэği

uÇuяuм çiÇэği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bursa Tanıtım

İşde ßURSA!!!! :)

3. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

valla ya memleketimle gurur duyuyorum harika bi şehirdir bursa her yönüyle bursalı olmaktan çok mutluyum:)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

benim memleketim bir baska güzel bee :D:D
    Sagol paylasim icin

5. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bursa gibisi yokkk bendeee çok seviyorumm bursayı işte yaşadığım yerr

6. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

slm işte burda yaşamak çok güzelll işte yaşadığım yer benim çok güzel olmuş taktir ettim sizi

Bursa Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun

Burun

rüyada burun kemiği görmek Burunda görülen mükemmellik ve güzellik dünyada iyi yaşamaya, Burunda görülen noklanlık ve çirkinlik kişinin işindeki ve davramışlarındaki noksanlık ve çirkinliğe, Burundan malum olan sıvının gelmesi kadri yüce bir insandan iyilik görmeye, Burna sinek vss. girmesi sıkıntıya, burundan böyle bir şey çıkması evlad sahibi olmaya, Burnundan konuşmak nimet ve mevkinin...
  2. Bursa Tanıtımı

Bursa Tanıtımı

bursa tanıtım bursa tanıtımı tanitimi kumla arası kaç km bursada balık nerede tutulur Bursa 40 derece boylam ve 28 - 30 derece enlem daireleri arasında Marmara Denizi'nin güneydoğusunda yer alan, toplam il nüfusu sonuçlarına göre Türkiye'nin 5. büyük ili. Marmara Bölgesi'nin Güney Marmara bölümünde yer alır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yalova, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik,...
  3. Burdur İli İlçe Bilgileri ve Tanıtımı

Burdur İli İlçe Bilgileri ve Tanıtımı

burdur şeker fabrikası misafirhanesi burdur ilinin tanıtımı 1050 yaşındaki sedir çamı hangi tarihte dikilmiştir 1050 yaşındaki sedir çamı hangi tarihte dikilmiştir KEMER İLÇENİN TARİHÇESİ: İlçenin tarihi hakkında yapılan araştırmalarda tarih öncesi çağlara ait kesin bir bilgi elde edilememiştir. M.Ö. 1900 yıllarında bölgeye hakim olan Psidialılar yerleşimin başlangıcı kabul edilmektedir....
  4. Bursa İli Tanıtımı

Bursa İli Tanıtımı

bursa ilinin özellikleri bursa ppt Yapılan araştırmalar Bursa yöresinin M.Ö. 4000'lerden beri çeşitli yerleşimlere sahne olduğunu göstermektedir. Bu topraklara M.Ö. 13. yüzyıldan sonra Bitinler ve Misler yerleşti. İlk çağda Bitinya ve Misya'nın komşu olduğu bir alanda yer alan yöre M.Ö. 7. yüzyılda Lidya'nın, M.Ö. 546'da da Perslerin egemenliğine girdi. M.Ö. 334'e kadar süren Pers egemenliği...
  5. Halikarnas Balıkçısı'ndan Aganta Burina Burinata Kitabının Tanıtımı ve Özeti

Halikarnas Balıkçısı'ndan Aganta Burina Burinata Kitabının Tanıtımı ve Özeti

Halikarnas Balıkçısı Aganta Burina Burinata Kitap Özeti Aganta Burina Burinata Kitap Özeti Sevgili melekler, daha önce hayatı ile ilgili bilgiler verdiğimiz Halikarnas Balıkçısı Aganta Burina Burinata Kitap Özeti ve tanıtımı ile ilgili bilgiler de şöyle... Aganta Burina Burinata Halikarnas Balıkçısı'nın en ünlü eseridir. 1945 yılında yayımlanan romanda deniz sevgisi, denizin...

Sayfayı Paylaş