gebe
  1. cahidemm

cahidemm Forum Okuru

bursada burun estetiği tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında cahidemm tarafından paylaşıldı.

bursada burun estetiği yaptırabileceğim en iyi hekim ve hastene konusunda yorumları bekliyorum daha önce aranızda bursada burun estetiği ameliyatı olan varsa kime ve nereye yaptırdınız memnun kaldınızmı

bursada burun estetiği tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

burun şekil bozukluğu burunda şekil bozukluğu burun bozuklukları erkek şekilleri bozuklukları Burun, en göz önünde olan organlarımızdan bir tanesidir. Her ırk ve kişinin, belli bir burun şekli vardır. Çoğunlukla travmaya bağlı bazen de yapısal olarak burun şeklinde bozukluklar olabilir. Doğallıktan uzak görüntüler kişiyi rahatsız ederse, kişinin “burun şeklinin değiştirilmesi”ni isteme hakkı...
  3. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  4. Ajda;Estetik operasyon tavsiye etmem

Ajda;Estetik operasyon tavsiye etmem

vay vay vay:dil: YAPTIRDIĞI estetiklerle sık sık gündeme gelen ve 63 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkaran bir fiziğe sahip olan Ajda Pekkan dan ilginç açıklama! Pekkan, konuk olduğu “60 Dakika” programında “Estetik yaptırmayı tavsiye etmem. Bence gerekmedikçe kimse estetik yaptırmasın” dedi. Pekkan şöyle konuştu: “Halkın gözünün önünde bir sanatçıyım. Bütün bir paket olarak...
  5. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş