gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Buruk Gülümsemeler Dindirebilir mi Hüznü Ah! Can?

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Buruk Gülümsemeler Dindirebilir mi Hüznü Ah! Can? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canımı İstedinde Vermedim Mi

Canımı İstedinde Vermedim Mi

istedinde canımı vermedim mi Yanlız Ağaç Dun gördum, parkta, yalnız bir ağac yaklaştım kimseler yoktu yanında, dokundum,okşadım dalları kırırmış, yaprakları sararmış bak işte öluyorsun ağac. yalnızlıklar icinde... cevrendeki otlar bile seni terk ediyor, oysa nice aşklar yaşandı gölgende, nice kalpler cizilmiş vucuduna, kac aşkın ağacı oldun, kac kişi sevişti gölgende şimdi ne kadarda...
  2. gülümsemenin sırları

gülümsemenin sırları

Gülümsemenin Sırları Bir gülümseme insana hiçbir şeye mal olmaz. Fakat çok şey kazandırır. Vereni fakirleştirmeden alanı zengin eder. Gülümseme sadece bir an sürer, fakat anısı bazen sonsuza dek yaşar. Hiç kimse onsuz yaşayacak kadar zengin veya güçlü değildir. Gülümseme evde mutluluk, işte başarı yaratır. Dostluğun ve içtenliğin parolasıdır. O yorguna dinlenme,...
  3. Teoman - Buruk acı

Teoman - Buruk acı

buruk acı notaları buruk acının notaları acı şarkısının gurbet içimde bir ok | G E|------|------|------|------|------|------|------|------| B|------|------|------|------|----0-|1---1-|0-----|------| G|0-----|0-----|0-----|------|0-2---|--2---|------|------| D|--3-2-|--3-2-|------|------|------|------|------|------| F G C :| E|------|------|------|------|------|------|------|------|...
  4. Buruk sevgi

Buruk sevgi

Gözlerin vardı derdime derman Bir sözün vardır katlime ferman Nasıl sevmeyeyim be hayırsız Düşmüş gönlüme kor gibi sevdan. Kırıyorsun ince dal gibiyim Çiğniyorsun tozlu yol gibiyim Öyle soldurdun ki uzaklarda Boynu bükük nazlı gül gibiyim. Alıştım gece yazar dururum Beni taşlara çalar gururum Bir damla ümit verseydin bana Vuslat bir adım, arar bulurum Bir gün kapını birisi...
  5. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler

Sayfayı Paylaş