gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Buruk sevgi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Gözlerin vardı derdime derman
    Bir sözün vardır katlime ferman
    Nasıl sevmeyeyim be hayırsız
    Düşmüş gönlüme kor gibi sevdan.

Kırıyorsun ince dal gibiyim
    Çiğniyorsun tozlu yol gibiyim
    Öyle soldurdun ki uzaklarda
    Boynu bükük nazlı gül gibiyim.

[​IMG][​IMG]
    Alıştım gece yazar dururum
    Beni taşlara çalar gururum
    Bir damla ümit verseydin bana
    Vuslat bir adım, arar bulurum

Bir gün kapını birisi çalar
    Geçmiş yılları bir daha anar
    Vurursun dizine pişman olup
    İşte o zaman yüreğin yanar.

[​IMG] [​IMG]

Buruk sevgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Buruk Acı

Petek Dinçöz - Buruk Acı

buruk acı notaları buruk aci nota acı nota şarkısının notaları gurbet içimde bir ok gurbet icimde bir ok hersey bana yabanci hayat öyle bir ankii aci icinde hancii (2x) sevmek korkuluu ruyaa yanlizlik buyuk aci hangi kapiyi calsam karsimda buruk aci (2x) yillar yili gönlumde bir gun sabah olmadi bu ne bitmez cileymis neden hala dogmadi (2x) sevmek korkuluu ruyaa yanlizlik buyuk...
  2. Zara - Buruk Acı (Segah)

Zara - Buruk Acı (Segah)

Gurbet içimde bir ok herşey bana yabancı Hayat öyle bir han ki acı içimde hancı Sevmek korkulu rüya yalnızlık büyük acı Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı Yıllar yılı gönlümde bir gün sabah olmadı Bu ne bitmez çileymiş neden hala dolmadı Sevmek korkulu rüya yalnızlık büyük acı Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı
  3. Teoman - Buruk acı

Teoman - Buruk acı

buruk acı notaları buruk acının notaları acı şarkısının gurbet içimde bir ok | G E|------|------|------|------|------|------|------|------| B|------|------|------|------|----0-|1---1-|0-----|------| G|0-----|0-----|0-----|------|0-2---|--2---|------|------| D|--3-2-|--3-2-|------|------|------|------|------|------| F G C :| E|------|------|------|------|------|------|------|------|...
  4. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...
  5. Sevgi...

Sevgi...

Bir güzellik yap kendine! Ve sadece sahip olduklarını düşün; mutlu ol onlarla; Sahip olamadıkların üzülsün senin olmadıklarına.. Birgüzellik yap kendine! Keşkeleri hiç düşünme.. Mutlu ol seçimlerinle; Bırak keşkeler üzülsün senin seçimlerine.. Bir güzellik yap kendine! Kalbinde daha da büyüt sevgisini sevdiklerinin. Bırak sevmediklerin üzülsün kalbinde yerleri yok diye.. Bir güzellik yap...

Sayfayı Paylaş