gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Burun Damlası&Spreyleri

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Tuzlu su ihtiva eden burun damlaları ya da spreyleri burun içindeki salgıları yumuşatarak çocukların daha rahat nefes almalarını sağlar. Ancak ilaç ihtiva eden buurn damlaları ve spreyler hekim tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.

Burun Damlası&Spreyleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağmur damlası gibi hayat....

yağmur damlası gibi hayat....

Bazen yağmur yağar içimiz kasvetle dolar ya... bu kasveti önemsemiyorum çoğu zaman...şöyle ki: Yağmuru seviyorum; sağnak olmayanı... Ilık havada yağanı; çiçekleri hırpalamayanı... İnsanları ıslatıp üşütmeyeni... Değdiği yere bereket getireni... Yağdığı yeri temizleyen, yağmuru seviyorum...evet hayatta işte böyle kırılgan gönlümüzü hırpalamayan bir yaşamımız olsa,içimizde ki o küçücük çocuğun...
  2. Burun, kulak yada göz damlası orucu bozarmı?

Burun, kulak yada göz damlası orucu bozarmı?

göz damlası orucu bozarmı göze ilaç damlatmak orucu bozarmı göze damla damlatmak kulağa damla bozar mı Doktorum dün itibari ile burun damlası yazdı bana. Acaba orucumu bozarmıyım? Bunun cevabını öğreneyim derken diğer damlalarıda merak ettim. Cevabınız için şimdiden teşekür ederim.
  3. Burun damlası damlatırken

Burun damlası damlatırken

Burun damlası damlatırken yapılması gerekenler........ 1.Çocuğunuzu sırt üstü yatırıp omuzlarının altına küçük bir minder yerleştirerek başının biraz aşağıda durmasını sağlayın.Damlayı damlatırken kıpırdayacak gibiyse başını tutması için birinden yardım isteyin 2.Damlalığı burun deliklerine yaklaştırıp gerektiği kadar damlatın .Damlalığı burnuna değdirmeyin .Değerse yeniden kullanmadan...
  4. yağ sökücü sprey

yağ sökücü sprey

yağ sökücü leke giderici her türlü agır kirleri gideren sprey sevgili melekler şimdi size kendi kullandığım bi üründen bahsedicem bu ürün çıkarmakta zorlandığım lekeleri kolaylıkla çıkarıyo hepinize tavsiye ederim ürünün adı "rima meer" fırın üzerindeki yanmış yağ ve fayans üzerindeki lekeler mutfak kirleri gibi dertlerimize kolay çözüm spreyi sıkıyosunuz 5 dakika sonra...
  5. Burun Damlası Kullanmak Orucu Bozar mı?

Burun Damlası Kullanmak Orucu Bozar mı?

burun damlası orucu bozar mı burun damlası orucu bozar mı diyanet Sevgili melekler, orucu bozup bozmayacağı merak edilen durumlardan biri burun damlası kullanmaktır. Şimdi uzmanında bu sorunun cevabını öğrenelim... Soru: Burun damlası orucu bozar mı? Cevap: Burun damlası orucu bozar. Çünkü burundan akıtılan ilaç boğazdan aşağı iner.

Sayfayı Paylaş