gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Burun Estetiği Ebru Yaşardan sonra patlamışmış

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ebru yaşarın estetiksiz hali ebru yaşar estetiksiz yaşar hali ın yaşarın ve estetikli halleri BENDEN SONRA BURUN ESTETİĞİ PATLADI [​IMG]
    EBRU YAŞAR, 'BİR DENİZ AKKAYA BİR DE BENİM İÇİN DERLER BUNU' DEDİ.BİR SÜREDİR ORTALIKARDA GÖRÜNMEYEN EBRU YAŞAR YENİ ALBÜMÜ SENİ SEVİYORUM'LA GERİ DÖNDÜ.

Bir dönem yaptırdığı estetik sonrası bambaşka bir görünüme bürünen şarkıcı estetiği kendisine yakıştırdığını söyledi. Yaşar, 'Benden sonra burun estetiğinin patladığına inanıyorum. Bir Deniz Akkaya, bir de benim için derler bunu' diye konuştu.

Burun Estetiği Ebru Yaşardan sonra patlamışmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  3. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...
  4. Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

ebru yaşar, mehmet'in gezegeni, civciv polemiği, sözde yorumcular, kızdıracak açıklamalar ve dahası burda arkadaşlar Ebru Yaşar, katıldığı bir programda, bir çok şarkıcı arkadaşını kızdıracak açıklamalar yaptı ve civciv polemiğini başlattı Melek'lerim:) Haklı mı; evet bencede haklı:D:D Bakalım kimler üzerine alınacak, Ebru Yaşar'a cevap verecek ve civciv olduklarını belli edecekler:)...
  5. Burun estetiği ameliyatından sonra iyileşmenizi hızlandıracak 10 öneri

Burun estetiği ameliyatından sonra iyileşmenizi hızlandıracak 10 öneri

burun estetiği olduktan sonra,burun estetiği olduktan sonra yapılması gerekenler,burun estetiğinden sonra kaç günde iyileşilir En hassas ameliyatlardan birisi olan burun estetiği sonrası aşağıda belirteceğimiz 10 kurala kesinlikle uymalısınız! Çünkü, burun çok hassas bir bölge olduğu için efrafınızdan gelecek veya sizin bir elbise, yiyecek gibi günlük alışkanlıklarınızı gerçekleştirirken...

Sayfayı Paylaş