gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burun Estetiği İzmir

Konu, 'Estetik Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

burun estetiği izmir Estetik burun ameliyatları, burun estetiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Op.Dr. Cenk Tokat, İzmir

2. sema_92

sema_92 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde burun estetiği olmak isterm ama korkuorum

Burun Estetiği İzmir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

burun şekil bozukluğu burunda şekil bozukluğu burun bozuklukları erkek şekilleri bozuklukları Burun, en göz önünde olan organlarımızdan bir tanesidir. Her ırk ve kişinin, belli bir burun şekli vardır. Çoğunlukla travmaya bağlı bazen de yapısal olarak burun şeklinde bozukluklar olabilir. Doğallıktan uzak görüntüler kişiyi rahatsız ederse, kişinin “burun şeklinin değiştirilmesi”ni isteme hakkı...
  3. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  4. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim
  5. İzmir de  estetik cerrah

İzmir de estetik cerrah

Arkadaşlar merhaba ben izmir de gögüs estetiği yaptırmak istiyorum doktor öneriniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş