gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burun estetiğinde en çok neye dikkat etmek gerekir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kankam burun estetiğine kafayı taktı.Bana kalsa gerek yok ama taktı bir kere. Ailesinden izin almayı da başarmış. Ben de araştırıyorum ona yardım etmek için.Burun estetiğinde en çok nelere dikkat etmek gerekir ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Burun estetik ameliyatı ameliyatı olduktan sonra genelde 2 gün içinde ayağa kalkar durumda olursunuz.
    Fakat doktorunuzun size önerecek olduğu koşmamak, yüzmemek, öne doğru eğilmemek, ağır kaldırmamak...gibi kurallara kesinlikle uymanız gerekir.
    İşinize geri dönme zamanınız tamamen yüzünüzdeki şişlik ve morarmalara bağlıdır. Genel itibariyle ameliyat sonrası ilk bir haftayı evinizde uzanarak geçirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Burun estetiği ameliyatının yaz mevsiminde veya kış mevsiminde yapılmasının herhangi bir özel sebebi yoktur dileğiniz mevsimde estetik burun ameliyatı olabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken nokta yaz mevsiminde estetik burun ameliyatı olmuş iseniz, dışarı çıkarken mutlaka güneş koruyucu krem kullanmalısınız veya güneşin yüzünüze direk vurmasını engelleyici şapka benzeri aksesuarlar kullanmalısınız.

Burun ameliyatını kış mevsiminde olmanız durumunda dışarı çıkarken kar ışımasından yüzünüzü korumanız gerekir. Morluklarınız en fazla 3-7 gün süreceğini düşünürsek 3-7 gün dışarı çıkmamak sanırım çok zor olmasa gerek. Burun estetiği ameliyatı sonrasında burnunuzun yeni şekli tam olarak şeklini alması 6 ay kadar sürecektir. Bu süreçte sabırlı olun.

Burun estetiğinde en çok neye dikkat etmek gerekir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Gelinlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Gelinlik seçmek için ilk önce gelin adayının aklında neler istediğini, hayalini hangi gelinliğin süslediğini belirlemiş olması lazım. Çok daha fazla gelinlik seçeneğini yakalamak için 3 ay öncesinden gelinlikçilere uğramanız yararlı olur. Eğer aklınızda belli bir ve stil oluşturmuşsanız gelinlik seçiminde yönlendirilmeniz daha kolay olur. Katalogdan veya manken üzerinden seçtiğiniz gelinlikler...
  2. Günlük ev temizliğinde nelere dikkat etmek gerekir?

Günlük ev temizliğinde nelere dikkat etmek gerekir?

Ev temizliği Gündelikçi fiyatları Selam kızlar, hernekadar büyüyen karınlar temizliği engellesede bizim türk kadınları yinede ev işi yapmadan duramazlar sürekli birşeylerin yerini değiştirir farklı dekorasyonlar yapmaya çalışırız ben biraz üşeniyordum gerçi ama sizi bilemem hernekadar günlük işler yapıyor ve yorulmuyor gibi düşüncekte dikkat edilmesi gereken noktalar var elbet Ev işleri...
  3. Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bu konu; Fondöten Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düzgün ve pürüzsüz bir cilt her kadının isteğidir. Bunun için yapılan türlü bakımların yanında makyaj malzemelerinin nasıl kullanılacağını bilmek de önemlidir. Bu sayfada sizlere fodöen nasıl kullanılır, inceliklerinden bahsedeceğiz... Eğer kendiliğinden pürüzsüz bir cilde...
  4. Beyaz Elbise Giyerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Beyaz Elbise Giyerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bu sayfa; Beyaz Elbise Giyerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havalar tam olarak ısınmamış olsa da ilkbahardayız ve önümüzde çok sıcak günler bizleri bekliyor. Havaların ısınmasıyla birlikte çiçekler misali kıyafetlerimiz de bu havalara ayak uyduracak ve beyazlar, uçuk renkler gardroplarımızdaki yerlerini alacak. Özellikle beyaz elbise...
  5. Çocuklara isim verirken nelere dikkat etmek gerekir?

Çocuklara isim verirken nelere dikkat etmek gerekir?

Yeni doğan çocuğa kısa bir süre içinde güzel bir isim koymak anne ve babaların en önemli görevlerindendir. Çocuğa konulan isim hem bu dünyada hem de ahirette geçerlidir. Rasulullah (sav) sadece çocukların değil, büyük insanların ismiyle dahi ilgilenmiştir. Kötü bulduğu bazı isimleri değiştirme yoluna gitmiştir. Yine konulması gereken güzel isimler hakkında bilgiler vermiş, zaman zaman bizzat...

Sayfayı Paylaş