gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Nasıl Yapılır kızlar bu konuda bana bilgi verir misiniz çok merak ediyorum ve bende istiyorum.
  2. Burun Ucu Estetiği Olanlar

Burun Ucu Estetiği Olanlar

burun ucu estetiği nedir,burun ucu estetiği nasıl yapılır,burun ucu estetiği olan varmı,burun ucu estetiği hakkında bilgiler Bu ameliyatla septuma yani burnu ikiye ayıran ortadaki kıkırdak yapıya dokunmadan, burun sırtını ve yanlarını oluşturan kemik yapıya dokunmadan sadece burun ucunda ki kıkırdaklara yapılan düzeltme işlemidir.Bu sayede kalın, sarkık, uzun veya geniş burun uçları...
  3. burun ucu estetiği yaptıranlar

burun ucu estetiği yaptıranlar

burun ucu estetiği yaptıran varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Ameliyatı nerde kime ve kaç paraya oldunuz bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ama hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bana iyi bir doktor lazım yaptıranlar memnun yada değilse yorum yazarsa çok memnun olurum
  4. Ameliyatsız burun düzeltme estetiği

Ameliyatsız burun düzeltme estetiği

Geleneksel işlemlerin aksine ameliyat gerektirmeyen estetik işlemler, neredeyse anlık sonuçlar yaratır ve geleneksel burun estetiği operasyonundan daha az maliyetlidir. Uygun burun yapısına sahip kişilerde cerrahi olmayan burun estetiği işlemleri geleneksel ameliyatlara göre daha idealdir. Hiçbir ameliyat gerektirmediğinden ameliyatla ortaya çıkabilecek riskleri de ortadan kaldırır. Eski...
  5. Estetik burun ameliyatı sonrası  burun düşermi?

Estetik burun ameliyatı sonrası burun düşermi?

Rinoplanti ameliyatlarında hedeflenen, kişinin yüzüyle uyumlu ve orantılı bir burun elde etmektir. En güzel burun, ameliyat edildiği belli olmayan, en çok belli estetik normları da beraberinde içeren bir burundur. Burun ameliyatları hem fonksiyonel hem de estetik olarak planlanmaktadır. Güzel yapılmış ama nefes alma problemi yaşayan bir burun kişinin yaşamını sıkıntıya sokar. Burun...

Sayfayı Paylaş