gebe
  1. estetik merakı

estetik merakı Forum Okuru

burun ucu estetiği yaptıranlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında estetik merakı tarafından paylaşıldı.

burun ucu estetiği yaptıran varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim. Ameliyatı nerde kime ve kaç paraya oldunuz bende burun estetiği yaptırmak istiyorum ama hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bana iyi bir doktor lazım yaptıranlar memnun yada değilse yorum yazarsa çok memnun olurum

burun ucu estetiği yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burun ucu estetiği hakkında genel bilgiler

burun ucu estetiği hakkında genel bilgiler

Bu ameliyatla septuma yani burnu ikiye ayıran ortadaki kıkırdak yapıya dokunmadan, burun sırtını ve yanlarını oluşturan kemik yapıya dokunmadan sadece burun ucunda ki kıkırdaklara yapılan düzeltme işlemidir....
  2. Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Ucu Estetiği Nasıl Yapılır

http://www.youtube.com/watch?v=6gAbjBtfkdk
  3. Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci

Burun Ucu Estetiği İyileşme Süreci

http://www.youtube.com/watch?v=EIgDNIjhFds
  4. Burun Ucu Estetiği Olanlar

Burun Ucu Estetiği Olanlar

burun ucu estetiği nedir,burun ucu estetiği nasıl yapılır,burun ucu estetiği olan varmı,burun ucu estetiği hakkında bilgiler Bu ameliyatla septuma yani burnu ikiye ayıran ortadaki kıkırdak yapıya dokunmadan, burun sırtını ve yanlarını oluşturan kemik yapıya dokunmadan sadece burun ucunda ki kıkırdaklara yapılan düzeltme işlemidir.Bu sayede kalın, sarkık, uzun veya geniş burun uçları...
  5. Burun Ucu İçin Estetik Ameliyat

Burun Ucu İçin Estetik Ameliyat

burun ucu estetiği olan varmı,burun ucu estetiği olanlar,burun ucu estetiği nasıl yapılır,burun ucu estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler,burun ucu estetiği hakkında bilgiler Burun estetiği için başvuran hastaların sorunları ve beklentileri birbirinin aynı değildir. 3 boyutlu son derece kompleks bir yapı olan burunun şekliyle ilgili sorunlar çok farklılık gösterir. Burun...

Sayfayı Paylaş