gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Buse Terim'in babası Fatih Terim'e yazdığı doğumgünü mesajı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü olarak çalışmalarına devam eden Fatih Terim Adanalı, evli ve iki çocuğu var. Yıllarca takımını başarıdan başarıya koşturmuş, UEFA kupasını Galatasaray'ın müzesine taşımız olan teknik direktörün kızlarından Buse Terim, doğumgünü 4 Eylül'de kutlanan ve 59 yaşına giren babası Fatih Terim için bakın nasıl bir doğumgünü medajı yayınlamış...

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terimin kızı Buse Terim babası Fatih Terim'e doğum gününe özel yazdığı duygu yüklü mesajı.

Buse Terim Babası Fatih Terim'e Twitter aracılığıyla gönderdiği mesajında şunları yazdı.

Sana canım feda, sana hayatım feda, sen benim herşeyim, sen benim aşkımsın. Canım babam, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sensiz bir hiçim. Adam zannettiklerimin bir tanesi adam çıkmadı. İşte o zaman anladım ki adam sonradan olunmaz, doğuştan olunurmuş. İyi ki sen adam doğmuşsun babam diye yazdı.

Buse Terim'den Babası Fatih Terim'e Yazdığı Anlamlı Doğum Günü Mesajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları

En Anlamlı Doğum Günü Mesajları arıyorum eşimin doğum gününde onun için lazım:)
  2. Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa ve Çok Anlamlı Doğum Günü Mesajları İster misiniz ?

Kısa Doğum Günü Mesajı Doğum Günü Mesajları Kısa Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız İngilizce doğum günü mesajları konumuzun ardından bu sayfamızda da kısa doğum günü mesajı isteyen siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz içinDoğum Günü Mesajları Kısa örnekleri sunuyoruz...:) Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep...
  3. Fatih Terim'e Roma Talip!

Fatih Terim'e Roma Talip!

Bu sayfa; Fatih Terim'e Roma Talip haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e ünlü İtalyan devi Roma talip oldu. Roma Genel Menajeri Walter Sebatini, Fatih Terim için İstanbul'a geldi. İmparator ile görüşen Roma yetkilisi, Lütfi Arıboğan'dan yıldız oyuncu Burak'ı bile istedi. İşte detaylar... İtalya'nın Roma Kulübü'nün...
  4. Fatih Terim'in Kızı Buse Kiminle Evleniyor?

Fatih Terim'in Kızı Buse Kiminle Evleniyor?

fatih terimin kızı, buse terim, buse terim haberleri Sevgili melekler, bu günlerde muse Terim evleniyor. Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı'yla anılan Buse Terim'i evlilik heyecanı sardı. Buse, bir dönem aşk yaşadığı Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı ile barıştı.. Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Mert Öğün bugün...
  5. Fatih Terim, Kızı Buse Terim'in Nikahını Erteledi!

Fatih Terim, Kızı Buse Terim'in Nikahını Erteledi!

buse terimin nikahı, buse terim volkan bahçekapılı, manisa soma faciası Sevgili melekler, dün meydana gelen Manisa Soma faciasının ardından ülkemizde 3 günlük yas ilan edildi. Televizyon programlarının yayınlarını değiştirdiği ve Soma'dan gelecek haberlere kilitlendiği bu günde Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de kızı Buse Terim'in 16 Mayıs'ta gerçekleştirilecek nikahını iptal etti....

Sayfayı Paylaş