gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Busenazım:) Arkadaşımızın Beğendiği Lohusa Pijama Takımı Buyrun Yorum Yapın

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lohusa pijama takımı lohusa pijaması

Sevgili melekler, hamile meleklerimizden busenazım:) arkadaşımız bu pijama takımını çok beğenmiş ve sizlerin fikrini almak istiyor.. Onun adına konuyu ben açıyorum, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen :D:D

ömrümsün, esgiii, ceylinn ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    canm çk hoş ve çk cici:)

3. pelem

pelem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    240
    Ödül Puanları:
    0
    kız bu cok rahat görunuyo bak bunu begendım..

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu pijama çok şık ancak ön tarafının açılması şart, malum süt vereceksin. Bunun önü tamamen açılıyor sanırım. Aslında bulabilirsen gizli cep gibi açıklıkları bulunan pijamalar var, onlardan bulabilirsen onlardan al :)

ömrümsün bunu beğendi.
  5. pelem

pelem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    240
    Ödül Puanları:
    0
    buse bu olur canım rahat edersın bunda. ;) umarm emzırırkende rahat olur..

ömrümsün bunu beğendi.
  6. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ay kırmızı kırmızı çok güzel yaaa çok beğendimm:)

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Buse bak önden gizli cep gibi açıklıkları bulunan dediğim böyle oluyor, modeli için değil cepler konuusnda fikişr vermesi açısından ekliyorum resmini. Böylece emzirirken kolaylık oluyor ::)

8. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ne güzelmiş kırmızı kurdale takarsın bide kafana ayyy ne güzel.

ömrümsün bunu beğendi.
  9. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    kırmızının modeli çok güzel ama emzirme biraz zor olabilir bide bu modelin beyaz yada kreminide değerlendire bilirsin:D:D

ömrümsün bunu beğendi.
  10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

buse modelıne bayıldım ama tıtanım haklı bende onden 3 cıt cıtlı almıstım ama rengı cok hos bıde her zaman kullanabılırsın yanı allahım yardım etsın sana ınş bı avazda kurtulursun canım benım :D:D

ömrümsün bunu beğendi.
  11. busenazım:)

busenazım:) Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  12. ömrümsün

ömrümsün Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya çöocuk oldu da emzirmek mi kaldı şimdi

Busenazım:) Arkadaşımızın Beğendiği Lohusa Pijama Takımı Buyrun Yorum Yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lohusa

Lohusa

Bu rüya, erkekler için, güzel bir iş habercisi olarak kabul edilir. Kadının kendisinin loğusa olduğunu görmesi geçici bir rahatsızlık; yatağından kalkmış görmesi ise iyiliğe ve sağlığa yorumlanır. Bu rüya erkekler için iyi bir müjdeye, kadinlar için ise geçici bir hastaliga yorumlanir. Kirmani'ye göre; bir erkegin rüyasinda kendinden dogum kani geldigini görmesi, bir is basina geçecegine...
  2. Lohusa Şerbeti Yapımı

Lohusa Şerbeti Yapımı

şerbet yapımı lohusa şerbeti lohusa şerbeti yapımı derya baykal losa serbeti 1/2 KG.LOHUSA ŞEKERİ 1 PAKET KARANFİL 1,5 LT SU 1 ÇORBA KAŞIĞI TOZ ŞEKER SÜSLEMEK İÇİN ÇEKİLMİŞ FINDIK YAPILIŞI BÜTÜN MALZEME BÜYÜK BİR TENCEREYE KOYULUP KAPAKSIZ KAYNATILIR. O KADAR ÇOK KAYNATIN Kİ SUYUN 750GR. BUHARLAŞSIN İSTEYENE SOĞUK İSTEYENE...
  3. Ten Bayan Pijama Takımı Modelleri

Ten Bayan Pijama Takımı Modelleri

ten pijama modelleri bayan pijama takımları ten takımları bayan takımı Kendini kanıtlamış olan markalardan Ten firması bayanlar için çok hoş,şık ve rahat pijama modelleri çıkardı şimdi bu modellerin bazılarına birlikte göz atalım kızlar:tik:
  4. Penti Pijama Takımım

Penti Pijama Takımım

penti pijama takımları penti pijama en iyi markaları Dün Historia'daki Penti mağazını dolaşırken bayıldığım ve indirimde olmasını fırsat bilerek hemen aldığım Hello Kitty'li pijama takımım kızlar... Alt ve üstünü 19.90'a aldım...Yaz gelsede biran önce giysem diye bekliyorum :D:D
  5. Ş Gümüş Pijama Takım Modelleri

Ş Gümüş Pijama Takım Modelleri

ş gümüş, pijama takımları, modelleri, en yeni modeller, uzun picamalı, gecelik modelleri, renklerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu pijama takımları günlük hayatta rahat edeceğiniz ve beğeneceğiniz tarzda. Buyrun bakalım.

Sayfayı Paylaş