gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bush Kelleri Çok Seviyor Galiba...

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bush Kelleri Çok Seviyor Galiba...

kendiside kel olacakya kel kafalıları seviyor:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bush Kelleri Çok Seviyor Galiba...

heheheheheheheheh :D

Bush Kelleri Çok Seviyor Galiba... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek kelime etmeksizin 'seni seviyorum' deme yolları

tek kelime etmeksizin 'seni seviyorum' deme yolları

seni seviyorum havlu kenarı seni seviyorum havlu kenarları deme yolları isim yazılı kenarları yazılı kenarı Tek Kelime Söylemeden Onu Sevdiğinizi Nasıl Anlatırsınız? Romantik erkekler ve kadınlar birbirlerine 'seni seviyorum' demeden sevdiklerini söyleyebilir. 'Seni seviyorum' demek kadar bunu davranışlarlada yansıtmak oldukça önemli.. Aşk ilişkilerinin kırmızı kitabı "Evli Erkeklerin...
  2. kelleri bush eller:):)

kelleri bush eller:):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Artık itiraf ediyorum...Galiba değil, seni gerçekten seviyorum……

Artık itiraf ediyorum...Galiba değil, seni gerçekten seviyorum……

itiraf ediyorum seni seviyorum gerçekten seviyorum itiraf ediyorum sana sana istiyorum seni istiyorum dinle Seni Senin beni sevmeni beklemeyecek kadar Çok sevdim Ve kızmadım asla bunun için kendime Hala sevebilen bir kalbim olduğu için. Her dakika,her saniye aklimda senin parlayan,sevgi ve hüzün dolu gözlerin.. ve o gülüsün...o cocukca gülüsüne canlar feda sevdigim.. Nezaman bitecek bu...
  4. Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

Kadınların Çok Kullandığı 10 Kelime .....

1. Peki İşte en tehlikeli kelime: 1. Peki… Öyle bir... söyleriz ki kavgada o küçücük kelimeyi, öyle anlamlar yükleriz ki üzerine, o an her şeyi bırakıp gitmek isteriz. Avına saldıran bir kaplan kadar hırçın ama bir o kadar da sessiz oluruz. “Peki” dedik, kavga bitti sandın di mi?? Yok öyle bir şey. “Peki” demiş kadın matador karşısındaki... boğadan bile daha tehlikelidir. Kırmızıyı...

Sayfayı Paylaş