BÜŞRA [Gözde Mükavelet] | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

BÜŞRA [Gözde Mükavelet]

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Üvey babası tarafından tacize uğruyor, annesiyle bu durumu
    paylaşamıyor. Başına gelen bu durumdan önce hayatdolu, neşeli,
    derslerine ilgili, hayalleri olan, umut dolu bir kızken uğradığı
    tacizle hayatı alt üst oluyor. Bu sırrı kimseyle paylaşamaması onu
    içine kapanık, mutsuz bir kız haline getiriyor. Yine de kendini

kurtarmak için hala umudu var.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: BÜŞRA [Gözde Mükavelet]
    paylaşımın için teşekkürler canım

BÜŞRA [Gözde Mükavelet] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Büşra 19 Mart 2010

mine kılıç Yönetmen: Alper Çağlar Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Mine Kılıç, Çiğdem Batur, Coşku Cem Akkaya, Gülay Deniz Senaryo: Bahadır Boysal, Alper Çağlar Türü: Dram Yapım: 2010 Türkiye yapımı (Akare Film) Süre: 105 dk. Gösterim Tarihi: 19 Mart 2010 Mine Kılıç'ın Büşra, Tayanç Ayaydın'ın Yaman, Çiğdem Batur'un Alara, Coşku Cem Akkaya’nın Ferit olarak karşımıza çıkacağı filmde Kaan...
  2. BÜşranın doğum günü

özel resimler dogumgünü doğum günü dogum günü doğum resimler Doğum Günü Kutlu Olsun Rüzgâra söyledim selamımı, Söyleyecek aşkımı, biliyorum, Kuşlar gülle donatacak yollarını, Ruhum, doğum günün kutlu olsun. Nazım’ın varsa Piraye’si, Leylasız duramıyorsa Mecnun, Sensin yaradanımın hediyesi, Biriciğim, doğum günü kutlu olsun. Dile gelse sevdam, Efsaneye döner...
  3. Büşra Pekin kimdir

büşra pekin kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, filmleri, hakkında bilgiler, dizileri, resimleri, çok güzel hareketler bunlar Büşra Pekin, hepimizin yakından tanıdığı BKM oyuncularından biridir... Oyunculuğunu oldukça başarılı bulduğum Büşra Pekin hakkında bilgiler sunmak istiyorum sizlere Melek'ler. 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin,...
  4. 11 zede büşra

onbir oyunu nasıl oynanır anılarımız oynarken düştüm onbir oynarken arkadaşlarla eğlenmek oynamak Meleklerim onbir oyununu duymuşsunuzdur sanıyorum.Duymadıysanız anlatayım.11 oyununa katılacak herkes bir çember oluşturarak dizilir.Oyundan herhangi biri yanındakine el vererek saymaya başlar.1 2 3 4.. diye gider ve 11 kime gelirse o ebe olur.Herkes ona vurarak kaçışır ve ebe onları yakalamaya...
  5. Büşra Pekin Muhteşem Yüzyıl'da

Büşra Pekin, bohçacı Şirin Hatun karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak... Son yıllarda yer aldığı projelerdeki başarısıyla adından sıklıkla bahsettiren Büşra Pekin, "Muhteşem Yüzyıl"...

Sayfayı Paylaş