BÜŞRA [Gözde Mükavelet]

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin New Member

Üvey babası tarafından tacize uğruyor, annesiyle bu durumu
    paylaşamıyor. Başına gelen bu durumdan önce hayatdolu, neşeli,
    derslerine ilgili, hayalleri olan, umut dolu bir kızken uğradığı
    tacizle hayatı alt üst oluyor. Bu sırrı kimseyle paylaşamaması onu
    içine kapanık, mutsuz bir kız haline getiriyor. Yine de kendini
    kurtarmak için hala umudu var.

2. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

Cevap: BÜŞRA [Gözde Mükavelet]

paylaşımın için teşekkürler canım

BÜŞRA [Gözde Mükavelet] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gözde uçuklar..

[FONT=Arial]Herpes virüsü vücudun diğer bölgelerini olduğu kadar gözü de etkileyebilir. Kızarıklık, batma yakınmalarına neden olabilir. Mutlaka bir göz doktoru tarafından görülmeli ve erken dönemde tedavi edilmelidir[/FONT]
  2. Gözde nickler

gözlerin nickler en gözde nickler gözde [B]Farklı nickler arayanlar için en gözde nickler buyrun arkadaşlar Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsan da eski günleri.Adımı ara sıra an yeter. Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin… Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini...
  3. Büşra Pekin Kimdir?

[B][SIZE=1]büşra pekin, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/busrapekin-316.jpg[/img] [SIZE=2][I]BKM mutfak ekibinin başarılı oyuncularından Büşra Pekin'in biyogafisi şöyle melekler :) 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin, lise eğitimini Arkansas...
  4. 11 zede büşra

onbir oyunu nasıl oynanır anılarımız oynarken düştüm onbir oynarken arkadaşlarla eğlenmek oynamak Meleklerim [B]onbir oyununu [/B]duymuşsunuzdur sanıyorum.Duymadıysanız anlatayım.[B]11 oyununa [/B]katılacak herkes bir çember oluşturarak dizilir.Oyundan herhangi biri yanındakine el vererek saymaya başlar.1 2 3 4.. diye gider ve 11 kime gelirse o ebe olur.Herkes ona vurarak kaçışır ve ebe onları...
  5. Büşra Pekin Muhteşem Yüzyıl'da

[IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/busra pekin-33a.jpg[/IMG] Büşra Pekin, bohçacı Şirin Hatun karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak... [TABLE="align: left"] [TR] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]...

Sayfayı Paylaş