BÜŞRA [Gözde Mükavelet]

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Üvey babası tarafından tacize uğruyor, annesiyle bu durumu
    paylaşamıyor. Başına gelen bu durumdan önce hayatdolu, neşeli,
    derslerine ilgili, hayalleri olan, umut dolu bir kızken uğradığı
    tacizle hayatı alt üst oluyor. Bu sırrı kimseyle paylaşamaması onu
    içine kapanık, mutsuz bir kız haline getiriyor. Yine de kendini
    kurtarmak için hala umudu var.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Cevap: BÜŞRA [Gözde Mükavelet]
    paylaşımın için teşekkürler canım

BÜŞRA [Gözde Mükavelet] konusuna benzer içeriklerimiz
  1. slm bayanlar !!busRa geLdi !..no man no cry (:

mrb adm büşra.şu an 17 yasndayım. kasımın 8 inde 18 olucam ins (: akrep burcuyum tüm ozlliklerini tasıyorum ne yazıkki (: hepiinizle tanışmak isterim (: :slm::minik:
  2. Büşra Pekin Fotoğrafları

büşra pekin bacak büşra pekin bacakları ayak ayakları bacaklar
  3. Büşra 19 Mart 2010

mine kılıç Yönetmen: Alper Çağlar Oyuncular: Tayanç Ayaydın, Mine Kılıç, Çiğdem Batur, Coşku Cem Akkaya, Gülay Deniz Senaryo: Bahadır Boysal, Alper Çağlar Türü: Dram Yapım: 2010 Türkiye yapımı (Akare Film) Süre: 105 dk. Gösterim Tarihi: 19 Mart 2010 Mine Kılıç'ın Büşra, Tayanç Ayaydın'ın Yaman, Çiğdem Batur'un Alara, Coşku Cem Akkaya’nın Ferit olarak karşımıza çıkacağı filmde Kaan...
  4. Büşra Velioğlu Kışa Özgün Tasarımları

Güney Afrika’ya yaptığı gemi yolculuğunda takı tasarımına başlayan Büşra Velioğlu, 20 yıldır bu işi büyük bir zevkle yapıyor.2011 için hazırladığı koleksiyon yine gümüş takılarla bezeli. Gümüşün haricinde inci, kırmızı, mavi, siyah ve mor taşlı takılar hoşunuza gidecek. Büşra Velioğlu, takılarının herkeze şans getirmesini diliyor. Beğendiğiniz tasarımları İstanbul’da Asmalımescit’teki...
  5. Büşra Pekin kimdir

büşra pekin kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, filmleri, hakkında bilgiler, dizileri, resimleri, çok güzel hareketler bunlar Büşra Pekin, hepimizin yakından tanıdığı BKM oyuncularından biridir... Oyunculuğunu oldukça başarılı bulduğum Büşra Pekin hakkında bilgiler sunmak istiyorum sizlere Melek'ler. 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin,...
  6. Büşra Pekin Kimdir?

büşra pekin, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler BKM mutfak ekibinin başarılı oyuncularından Büşra Pekin'in biyogafisi şöyle melekler :) 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin, lise eğitimini Arkansas Lake Side High School'da tamamladı. İzmir'e dönerek, 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi...
  7. 11 zede büşra

onbir oyunu nasıl oynanır anılarımız oynarken düştüm onbir oynarken arkadaşlarla eğlenmek oynamak Meleklerim onbir oyununu duymuşsunuzdur sanıyorum.Duymadıysanız anlatayım.11 oyununa katılacak herkes bir çember oluşturarak dizilir.Oyundan herhangi biri yanındakine el vererek saymaya başlar.1 2 3 4.. diye gider ve 11 kime gelirse o ebe olur.Herkes ona vurarak kaçışır ve ebe onları yakalamaya...
  8. Büşra Pekin Muhteşem Yüzyıl'da

Büşra Pekin, bohçacı Şirin Hatun karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak... Son yıllarda yer aldığı projelerdeki başarısıyla adından sıklıkla bahsettiren Büşra Pekin, "Muhteşem Yüzyıl"...
  9. Büşra Pekin İşler Güçlerden ayrıldı mı ?

İşler Güçler dizisini izliyorum ama galiba Büşra Pekin ayrılmış. Acaba neden ?
  10. Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

büşra pekin büşra pekin haberleri büşra pekin diyeti Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunun başarılı oyuncularından Büşra Pekin son dönemde uyguladığı diyet ve yaptığı egzersizlerle fazla kilolarının tamamını verdi. Ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun ile birlikte çalışan Büşra Pekin bir ayda 6 kilo verdi. 60 kilo olan oyuncu 6 kilo vererek 54 kiloya kadar düştü....

Sayfayı Paylaş