gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Büşra Pekin İşler Güçlerden ayrıldı mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İşler Güçler dizisini izliyorum ama galiba Büşra Pekin ayrılmış. Acaba neden ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ekranların kabına sığmayan dizisi İşler Güçler'den geçtiğimiz hafta ayrılan Büşra Pekin hakkında dizinin yapım şirketi Limon Yapım açıklama yaptı.
    Özellikle sosyal medyada en çok konuşulan dizi olan İşler güçlerden Büşra pekinin ayrılığıyla ilgili yapım ekibi Büşra Pekin'in rolünün sona ermesinin diziye girdiği günden belli olduğunu, projeye başladığı gün 13 bölümlük bir hikayesi olacağını ve 26. Bölümde hikayesinin sonlanacağını bilerek projeye dahil olduğunu açıkladı. Böylece ayrılık ile ilgili spekülasyonlar da son buldu.

Büşra Pekin İşler Güçlerden ayrıldı mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büşra Pekin kimdir

Büşra Pekin kimdir

büşra pekin kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, filmleri, hakkında bilgiler, dizileri, resimleri, çok güzel hareketler bunlar Büşra Pekin, hepimizin yakından tanıdığı BKM oyuncularından biridir... Oyunculuğunu oldukça başarılı bulduğum Büşra Pekin hakkında bilgiler sunmak istiyorum sizlere Melek'ler. 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin,...
  2. Büşra Pekin Kimdir?

Büşra Pekin Kimdir?

büşra pekin, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler BKM mutfak ekibinin başarılı oyuncularından Büşra Pekin'in biyogafisi şöyle melekler :) 1982 yılında Suudi Arabistan'da doğdu. Yaşar Neng Koleji'nde okuyan Buşra Pekin, lise eğitimini Arkansas Lake Side High School'da tamamladı. İzmir'e dönerek, 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi...
  3. Büşra Pekin Muhteşem Yüzyıl'da

Büşra Pekin Muhteşem Yüzyıl'da

Büşra Pekin, bohçacı Şirin Hatun karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak... Son yıllarda yer aldığı projelerdeki başarısıyla adından sıklıkla bahsettiren Büşra Pekin, "Muhteşem Yüzyıl"...
  4. İşte Benim Stilim'de Büşra mı Sinem mi Elendi ?

İşte Benim Stilim'de Büşra mı Sinem mi Elendi ?

İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi İşte Benim Stilim'de en kötü puanı alarak elemeye çıkan ilk isim Büşra Eyen Siral oldu. Ardından yarışmacılar elenmesini istedikleri ismi söylediler. En çok adı söylenen kişi Sinem Umaş oldu ve İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıktı. Sinem Umaş adının söylenmesine hayli öfkelendi ve yarışmacılara tavır koydu. Sinem Umaş ve Büşra Eyen Siral...

Sayfayı Paylaş