gebe
  1. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

BÜşranın doğum günü

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında busra tarafından paylaşıldı.

özel resimler dogumgünü doğum günü dogum günü doğum resimler [​IMG]

Doğum Günü Kutlu Olsun

Rüzgâra söyledim selamımı,
    Söyleyecek aşkımı, biliyorum,
    Kuşlar gülle donatacak yollarını,
    Ruhum, doğum günün kutlu olsun.

Nazım’ın varsa Piraye’si,
    Leylasız duramıyorsa Mecnun,
    Sensin yaradanımın hediyesi,
    Biriciğim, doğum günü kutlu olsun.

Dile gelse sevdam,
    Efsaneye döner biliyorsun.
    Var oluşumsun, sensin kavgam,
    Aşkım, doğum günü kutlu olsun.

Şükrederim her nefesimde,
    İsminle şükrüm olursun,
    Aşkıyla ruhum pervane,
    Ayparçam, doğum günün kutlu olsun.

Seni yazmayacaksa kalemim,
    Anlatmayacaksa kelimelerim sussun!
    Hapsetse de sensizliğe özlemlerim,
    Canım, doğum günü kutlu olsun.

Seni doğuran anneye,
    Bana canım feda olsun.
    Layıksın her şeyin güzeline,
    Çiçeğim doğum günün kutlu olsun.

Artık anlatamam susarım,
    Güzel gözlerine vurgunum.
    Armağan olsun sana varlığım,
    Gözbebeğim, doğum günü kutlu olsun.

[​IMG]Bu resim küçültülmüştür. Gerçek boyuta dönmek için tıklayın. 650x400.[​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum günün kutlu olsun cnm nice yıllara herşeyin gönlünce olması dileklerimle:)

Dip not:Konu iki kere açıldığı için diğer aynı olan konuyu ben kaldırdım bilginize:tik:

BÜşranın doğum günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum günü msjları

doğum günü msjları

küçük iskender doğum günü sözleri küçük iskender doğum günü babaya mesajları baba mesajları şiiri 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en...
  2. Doğum Günü Gifleri

Doğum Günü Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Doğum günü konuşmaları...

Doğum günü konuşmaları...

doğum günü konuşmaları doğum günü konuşması gününde ne söylenir dogum gunu konusmasi dogum gunu konusması Söylenen: Sana layık değil ama... Anlamı: Dünyanın parasını verdik, sen de unutmazsın inşallah... Söylenen: Ne zahmet ettin, hatırlaman yeterdi... Anlamı: Biz de sana almıştık... Ne var acaba içinde... Söylenen: İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Anlamı: Varsın ama bize bir faydan yok......
  4. İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

İngilizce Doğum Günü Kutlamaları

ingilizce doğum günü kutlama ingilizce doğum günü mesajları şarkıları yabancı şarkıları şarkısı İngilizce Doğum Günü Kutlama Mesajları,İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri, Türkçe Anlamları İle Beraber İngilizce Doğum Günü Kutlama Sözleri Olakı yabancı uyruklu bir tanıdığınızın yada arkadaşınızı mutlu günlerinde ve tebrik etmek istersiniz. İşte tam sizlere göre ingilizce ve türkçe...
  5. Bebişlerimizizn ilk doğum günü

Bebişlerimizizn ilk doğum günü

bebeğinizin doğum günleri bebeğimize ilk doğum günü fikirleri.Bebeğinizin ilk yaşlarını kutlamak bu özel günleri siz ve dostlarınız için hoş anılar haline getirmek artık çok daha kolay ve eğlenceli bebeğinizin doğum günü organizasyonu için basit tüyolar ve eğlenceli tavsiyeler burda melekler Bebeğinizin İlk Doğumgünü ve Doğumgünü Fikirleri Bebeğinizin doğum günü, sizinle birlikte...

Sayfayı Paylaş