gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

BÜtÜn Chat Programlari..!!!

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bütün chat programları chat programları uluslararası çet cet programlari İnernetteki, özellike bazı Türk sitelerindeki, taklit messenger değil. microsoft.com'dan...

2..MSN Messenger (Türkçe)

3..MSN Messenger (İngilizce)

4..Google Talk
    Google'in MSN Messenger'a rakip olacağı söylenen beta versiyon instant messengerı...

5..mIRC (Türkçe)
    6..mIRC (İngilizce)
    7..Yahoo! Messenger

8..Skype
    Sesli chat hatta telefon görüşmesi yapabileceğiniz bir program...

9..Camfrog Video Chat
    Yüzlerce chat odasında ya da diğer instant messengerlardaki gibi kişi listenizdeki insanlarla görüntülü ve sesli görüşme yapabileceğiniz mükemmel bir program...

10..Skype 1.4.0.56 Beta

BÜtÜn Chat Programlari..!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan sekeri ölcüm programlari...

Kan sekeri ölcüm programlari...

Kan şekeri düzeyinizi acaba en iyi ne sıklıkta ölçmelisiniz? Bu sorunun cevabını ihtiyaçlarınız belirler. Birçok hasta kan şekerini günde 4-6 defa ölçmek ihtiyacını duyar. Bu sıklıkta ölçüm, her gün en az 2 defa insülin enjeksiyonu kullanan, insülin pompasından faydalanan, gebe olan, başka bir hastalık görülen kan şekerinin beklenmedik şekilde çok aşağılara kadar inmesinden kaynaklanan...
  2. Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Kuşkusuz her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, bilgisayar oyunu oynama ve Internette gezinme nedeni birbirinden farklıdır.Anne babalar bu durumu değerlendirirken çocuğun farklılığını ve biricikliğini göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Internet, chat, bilgisayar oyunları hatta cep telefonları gibi teknoloji harikası araçlar ve hizmetleri çekici kılabilecek ortak...
  3. MSN Chat Monitor & Sniffer

MSN Chat Monitor & Sniffer

Ağ üzerinden yapılan MSN Messanger konuşmalarını görmenizi sağlar. Yükle
  4. Chat nerede?

Chat nerede?

zaten kisa vaktim var Burda meleklerimi görmek stiyorum... chati bulamiyorum acil cevap lütfen..........

Sayfayı Paylaş