gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bütün Gelinler Güzelmidir

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bütün Gelinler Güzelmidir
    bastakıne hayranım zaten..2.cısını yenı gordum..
    nıye haksızlık edıyorsunuz oda çok alımlı caaanıımm:)

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bütün Gelinler Güzelmidir

herkes güzel olmak zorunda deilki

4. aşk_perisi

aşk_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bütün Gelinler Güzelmidir

belki içleri güzeldir:D:D nerden bilecez

Bütün Gelinler Güzelmidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakın bakalım güzelmi ben yaptım

bakın bakalım güzelmi ben yaptım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Güzelmi güzel Gül gifleri

Güzelmi güzel Gül gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sizce Güzelmi???? (Topuklu Converse)

Sizce Güzelmi???? (Topuklu Converse)

converse topuklu topuklu converse modelleri Bu topuklu converseler ilginç bir fikir ama ben beğenmedim.Siz ne diyorsunuz kızlar?
  4. Gelinlere papuçlar..

Gelinlere papuçlar..

Gelin adayları, genç kızlar, mekanın gülleri... Gelin ayakkabılarının tamamı beyaz renkli ve süslü, şeffaf ayakkabı modelleri. yüksek topuklu ayakkabılar, inci süslemeli ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabı çeşitleri,taşlı ayakkabı modelleri gibi daha sayamadığımız bir çok ayakkabı modelleri sizler için derledip topladım hazırladım:) ilk ayakkabımız ben ayrıca bu pozuda çok...
  5. Gelinlere tavsiyeler!!!

Gelinlere tavsiyeler!!!

gelinlere tavsiyeler Heyyyyy,en evleniyorum!!!Diyen meleklerim bakın kulağınıza küpe olacak öğütlerimiz var!Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi?Hadi o zaman bunun için neler yapmalıyız öğrenelim. Gelinlere tavsiyeler • Gelinliğinizle beraber kullanacağınız gelinlik aksesuarlarını önceden belirleyip siparişinizi verin. • Gelinlik provalarınızda oturma, yürüme hatta...

Sayfayı Paylaş