gebe
  1. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bütün ilişkim koptu tamamenn :@acil yardım

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında KIVILCIM tarafından paylaşıldı.

Facebook hesabım kapatıldı :mad: bütün herşey gitti ya inanamıyorum tarlam okeyde puanlarım vs vs arkadaşlarım msn de görüşmediğim we orda görüştüğüm dolu arkadaşlarım :( off sınırlı msj olayına aşarak we werilen kodları tınlamayarak msj atmaya dewam ettim o sırada biriylde tartışarak sanırım beni şikeyet edip engellemesi sonucunda hesabım kapatıldı o an da we şu an giriş yapamıyorum . facebook adminlerine defalarca mail attım (tükçe/ingilize) ilk otomatil msj dışında kesinlikle geri dönüş olmadı we hala beklemedeyim açıcaklarmı açmıycaklarmı açılırsa ne zaman weya cvp werirlerse hiç bir fikrim yokk, daha önce b ve buna benzer olaylar başına gelen var arkadaşlar :( yeni hesap almak istemiyorum. ben eski hesabımı gerii istiyorummmmmmmmmmm yaaaaaaaaaa:( :(

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa benimkinide kapamıslardı ama nedenini bilmiyorum :D kurallara uymamısım ama benim kimseye zararım yoktuki :D 2008den beri onu kullanıyordum simdi 2 aylık yeni birtanesi var :D

3. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2008 den beri kullanıyordum, ben fazla msj atarak insanları ihlal ettiğim düşünülmüş sanırım . peki şimdi açılmadı mı neden uğraşmadın tekrar açtırmak için adminlere mail fln atsaydın hoş cokta cvp veriyorlar ya :)
    peki o kapatılan mail adresinle mi aldın yoksa farklı bir msn adresi mi kullandın ?

4. DreamerDoll

DreamerDoll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş oLsun cnm bence umudu kes :)

5. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

sıkma canını yenisini alırsın benimde kapamışlardı

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

farklı msn adresiylee :)
    rapor verici bir mesaj atarsaan belkiiii bir umut geri açabilirler ama yenisi daha iyi olur ya herseye 0dan baslarsın

bütün ilişkim koptu tamamenn :@acil yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aciL yaRdım

aciL yaRdım

aRkadaşLar bN qöndeRdiqim msjLaRı ve payLaştıqım konuLarı heR şeyi sLmek isTiyorum.ama siLemedim..nasıL siLebiLirim ?? ayRıca üyeLiqimi nasıL kaLdıRabiLiRİm...??
  2. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  3. Acil yardım edinnnnnnn

Acil yardım edinnnnnnn

Maket okul yapımını anlatınız lütfen resim olursa sewinirim lütfen desteklerinizi bekliorum
  4. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  5. acil yardım meleklerrrrrrrrrrrrrr

acil yardım meleklerrrrrrrrrrrrrr

kızlarr cagla4277 arkadaşımızın babası 6. kattan düşmüş komada duaya ihtiyacı var..herkes elinden geldiğince yasin ayetel kürsü okuyup şifa için okusunn..babasının adı ismail karasu babasının adıı..allahım inş şifa versinn hayatımm

Sayfayı Paylaş