gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili üyelerimiz, gördüğünüz üzere formumuzdan görevi bırakan bıraktı gibi görünen atılan kavga edenler mevcuttu, bu saate kadar buraya emek vermiş gönülden çalışmış bütün arkadaşlarıma Teşekkür ediyorum...
    Vizyon olarak birbirine benzesede içerikleri ayrı, ayrı yolları olan iki forumuz. Bizim KK ile nebir problemimiz var, nede sürtüşecek şeyimiz..

K.K dan gelipte burdaki huzuru bozan, burda olanları onlara orda olanlari bize yazan, bizi kötü tanıtıp araya nifak sokan, hiç bir üye ile işimiz yok. Ya beğenirsiniz kalırsınız, yada kapı açık çeker gidersiniz...

Kimsenin huzuru bozmaya hakkı yok,

En ufak bir tartışmada, pm de vs vs de mesajı rütbesi ne olursa olsun, kişileri ivedilikle banlarım, Sizler için emek sarfederek, burayı bir KADIN DAYANIŞMA platformu haline getirmeyi düşünen M.M, bu doğrultuda ilerleyecektir, Aradan sıyrılan iki yüzlü insanları aramızda ASLA barındırmayız...

Bu Benim yorumumdur... Hiç kimseyi bağlamaz derdi olan adresimi biliyor...

DURUMU bilgilerinize sunuyorum. Bu konu altına yine abuk sabuk msj lar lütfen ama lütfen yazılmasın...

Burası M.M yok öyle...

NOT: Sevgili Kazen Bey'in açıklamasına binaen mesajda editleme yapılmıştır. Bilginize. M.C

2. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Karaktersiz Karakterlilere!! Duyuru !
    İki siteyi kullanmak ne derece doğru peki ? Kişisel özgürlüktür tamam ama iki siteyi birden kullanmak hem de yönetimden olup kullanmak ne derece mantıklı ? Nereden bileceğiz sorun çıkarmak için üye olunmadığını ? Sonuçta çoğu üyemiz diğer siteden geçiş yapan üyeler. Ajan mıdır, huzur bozmak için mi buradadır, bitmeyen husumetlerin devamı için mi buradadır, eğlence için mi buradadır... Nereden bileceğiz ve nasıl engel olacağız ? Abuk sabuk mudur bilemem ama yönetimin fikrini çok merak ediyorum bu mevzu hakkında.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

burası M.M yok öyleeeeee:D:D

ayıp ayıp gerçektende ayıp iyi niyeti kötüye kullandınız çok ayıp söyleyecek lafım olmaz size.

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili fuşya, kişisel tercihler tamamen kişiyi ilgilendirir, elbette nerede ne yaptığı nerelere üye olduğu bizi hiç bir şekilde enterese etmez, ha nasıl bileceğiz ajanmıdır karalayıcı zihniyetmidir, at gözlüklümüdür dersen.... Hemen kendisini belli eder merak etme, gördün işte tecrübemiz var ;)

Biz işimize bakalım :D

5. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Peki, teşekkürler cevap için :)

6. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öyle yada böyle bir şekilde burasıda düzene girecektir eminim.Ben kendi adıma rahatım.Emeklerinize teşekkürler.

7. minerwa

minerwa Forum Okuru

Ce: Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN
    eski sitedekiler eskide kaldı denmişti ta önceki siyaset anketi konusunda..o zaman şu eskide kalan kişisel hırslar bırakılsın ki buraya huzur gelsin...ve umarım bu uyarı dikkate alınır..

8. LiKarBa

LiKarBa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

isteyen istediği sayıda forumu kullanır bence.birinde yönetici dahi olabilir.kimlerin iyi kimlerin kötü niyetle girdiği,kimlerin kişisel hırslarından arınamadığı,özelden veya genelden kimlerin içindeki kini kustuğu ve hatta buna başkalarınıda alet ettiği,kimlerin her fırsatta tahriğe başladığı görülmüştür ve görülecektir.tıpkı diğer sitedeki gibi:)
    bunun için tek bir siteye üye olunması gerekmez:)
    bence bu saatten sonra herkes iğneyi kendinede batırsın:)

9. isimsizm

isimsizm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama ben birşey anlamadım?Sorun nedir?Forumunuzu bugün google'dan buldum ve bugün üye oldum.Bahsigeçen foruma da üyeyim.Bir sorun teşkil eder mi bu durum?Lütfen aydınlatır mısınız?Teşekkürler.

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hayır herhangi bir problem teşkil etmez, formumuzun lütfen tadını çıkartın :welcome:

11. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

M.C tebrikler çok haklısın ben eğlenmek için gelenlerdenim.
    Ama geçen burdaki arkadaşlarla sohbetimi diğer yönetici bana tek tek okudu sen böyle dedin gibisinden.
    Evet demiştim ama o an kızgındım Kim bu köstebekler amaçları ne?
    İçimizde barındırmayalım haklısın M.C
    Çünkü ben her iki sitemide seviyorum nifak sokmayın lütfen!

12. kuzum

kuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nolmuş buarada böyle Kim kime ne demiş. İsteyen istediği yere üye olur. Bende her iki siteye üye olanlardanım. Ama huzuru bozmak da nesi. Niye iki site karşılaştırılır anlayabilmiş değilim.Orası başka burası başka. Orası benim ilk göz ağrım ve vaktimin çoğunu orada geçiriyorum. (çok mu duygusal konuştum ne:D)Ama buraya bakmayı da ihmal etmiyorum. Burada olanları tutup anlatmak, huzuru bozmaya çalışmak ancak acizlerin işidir. Maksat ortalığı karıştırmaktır.Kapasiteleri sağlıklı düşünebilmek için yeterli değildir herhalde. Farkedildiği anda bence banlanmalı yada Taksimde ibreti alem olsun diye sallandırılmalı:crazy:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Eylül 2007
  13. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

NOT: Sevgili Kazen Bey'in açıklamasına binaen mesajda editleme yapılmıştır. Bilginize. M.C

Bende diyorum bu başlık farklıydı karakter falan diye yazıyordu meğer birileri rahatsız olmuş değiştirtmişmi.:eek:fftopic:

14. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Valla hiç bişi anlamadım dersem bana gülmeyin sakın :)

Arkadaşlar herkes istediği siteye üye olabilir ki bunun M.c.'de söylüyor zaten. İlk göz ağrım Formunda.com. , Meleklermekanı, v.s ve bugüne kadar da hiç bir sitede hiç bir konuyu birbirinine karıştırmadan takip ederim.
    Ve özellikle dikkat ettiğim konu, emek harcayarak bir şey yapan arkadaşlarıma saygısızlık etmemek adına hiç bir konuyu birbirine karıştırmamak ve kıyaslama yapmamaktır.

Burada günlerce yorularak emek dökerek sizlerin ve bizlerin eğlenmek paylaşmak ve bilgi edinmek adına bu terleri döken arkadaşlarımı,
    siteyi bir çırpıda, bunca emeği gözardı ederek kıyaslama yapılmasına çok üzüldüm. :(

Hep birlikte bu formun tadını çıkartalım. Gülerek, eğlenerek, paylaşarak
    Herkese keyifli forumlar diliyorum.

Son düzenleme: 31 Ağustos 2007
  15. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekden hiç hoş olmayan bi durum neden kk ile bağdaştırılıyor bu site veya diğeri anlamıoyurm buraya yönelik başka bir sürü site var kadınlara ait ara bozuculuk hiç hoş birşey değil oranın eksi sisini artısını burada konuşmaya lüzum yok buranınkinide ne kk da nede başka bi yerde konuşmanın alemi yok siteyi beğenen kalır beğenmeyen gider isterse kişiler 5 10 tane kadın sitesinde aynı anda bulunabilirler fakat bi tarafdakini diğer yere gidip övmek çok saçma veya eleştirmek

Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kertenkele Nin Aşki ..!!!mutlaka Bakin ..!!!

Kertenkele Nin Aşki ..!!!mutlaka Bakin ..!!!

Japonya'da yaşanmış gerçek bir olay. Evini yeniden dekore ettirmek isteyen japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışardan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kötü hisseder ve aynı zamanda meraklanırda kertenkelenin ayağına akılmış...
  2. İşte M.M.'nin Farkı

İşte M.M.'nin Farkı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. m.m nin en sevdiğiniz smileyleri

m.m nin en sevdiğiniz smileyleri

Evet sevgili melekler işte size bi oyun... Biliyorsunuz ki çeşit çeşit her duygumuzu ifade etmek için kullandığımız ikonlarımız mevcut ama benim gibi favorileriniz varsa hadi onları burada paylaşalım:)

Sayfayı Paylaş