gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bütün Üyelerin Dikkatine!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri; Gün geçtikçe artan üye ve konu sayımızla büyümeye devam etmekteyiz. Bu gelişmenin daha da kaliteli bir şekilde devam edebilmesi için siz üyelerimizin bazı konularda daha da dikkatli olmalarını rica ediyoruz.

Bütün yöneticilerimizin en çok uğraştıkları konulardan biri KONU TEKRARI olayıdır. Çöplük bölümünde görebileceğiniz üzere oraya alınan konuların çok büyük bir bölümü konu tekrarı olması yüzünden.

Bu hem yöneticileri uğraştırmakta, hem de üyenin verdiği emeğin boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Bu nedenle herhangi bir konu açmadan önce mutlaka arama yapılması gerektiğini sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Bazen arama yapıldığı halde bazı konuların asılları görülmemektedir. Dikkat edilmesi gereken bir nokta bazı konuların içeriği tamamen aynı olsa da farklı başlıklara sahip olmalarıdır. Bu nedenle arama yaparken "başlık" değil, konudaki anahtar kelimeler kullanılarak arama yapıldığı takdirde daha sağlıklı sonuçlar alınacaktır.

Belirtilen noktalara dikkat edilmesini bütün üyelerimize bildiririz.

Emekleriniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
    Bilge-*****-Ecelin

2. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bütün Üyelerin Dikkatine!
    Kendi adima bundan sonra daha dikkatli olacagim,sizinde yükünüzü hafifletmek adina biz üyelerin gercektende daha dikkatli olmamiz gerekiyo,bu güzide siteyi hep beraber ayakta tutmak ve dahada ileriye goturmek adina hepimize görevler düsüyor kanaatindeyim...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ewet bilgecim çok önemli bir konu..bundan sonra daha temkinli olmamız lazım..bu duyuru için ve emek veren herkeze tekrar teşekkür ederim..

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

bu güzel konu için sevgili adminlerime çok teşekkür ediyorum tüm melek üyelerimizinde dikkat edeceğine eminim güzel konu için çok sağol bilgem

5. hacerana

hacerana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben acemıyım ama dıkkatlı olmaya calışacagım

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dikkate alan ve gerekli titizliği önemi gösteren tüm meleklerime tşkler :)

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet elimizden geldiğince dikkatli olmaya çalışıcaz.

8. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu hataya bende düşmüştüm sevgililer gününde ama daha dikkatli davranacagım artık uyarılarınızı dikkate alıyorum hepinize teşekkürler

9. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bunu en çok yapan benim galibba ama daha dikkati olcağım sevgili adminlerimize teşekkü ederim

Bütün Üyelerin Dikkatine! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüm üyelerin dikkatine

Tüm üyelerin dikkatine

Arkadaşlar konulara göz atarken konu açan üyelerimiz resimleri bilgisayar yüklemeden konu bölümüne taşıyor direk lütfen böyle yapmayın konuda hem sitenin adresi çıkıyor hemde çalıntı diye yazıyor bu sitemizin kalitesini düşürüyor bundan sonra daha dikkatli olcağınızı düşünüyorum şimdiden herkese teşekkürler Not:...
  2. Facebook üyelerinin dikkatine

Facebook üyelerinin dikkatine

facebook 3 şahıs face,facebook,face duvar fotoğrafları,resim gizleme,facede reklam vermek Tüm Arkadaşlarımın Dikkatineeeeeeeeee..... Facebook cuma gününden itibaren tüm özel resimlerimizi yayinlama hakkina sahipmis . O yüzden profilinizdeki reklam bölümünü Kilitlemeniz gerekiyormuş. Simdi : " Hesap " a basın, " Hesap ayarlari " na girin, " Facebook reklamlari "...
  3. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.
  4. Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Sevgili üyelerimiz ; *Melekler Mekanı'nın size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ediyoruz.. *Melekler Mekanı 'nın forum dili Türkçe dir. Forum da, siyasi içerikli,küfürlü, argolu kişiyi küçük düşürücü , renci de edici yazılar yazılamaz.. *Forum yönetimi kişilerin , bir den fazla üyeliğini,bir den fazla kullanıcı ismini tespit...

Sayfayı Paylaş