gebe
  1. gülnurgezici

gülnurgezici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bütün zamanların en değerli sözü

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında gülnurgezici tarafından paylaşıldı.

AKILLI BİR EŞ EN GÜZEL SEVGİLİDİR YILBAŞININ EN BÜYÜK İKRAMİYESİ BİLE
    ONUN YANINDA
    AMORTİ KALIR.

M. Zeki Gezici
    .................................................................
    BÜTÜN ZAMANLARIN EN DEĞERLİ SÖZÜ BENCE

Gülnur Gezici

Bütün zamanların en değerli sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı ve değerli sözler

Anlamlı ve değerli sözler

değerli sözler degerli sozler degerli sözler değerli facebook değerle ilgili anlamlı ``DOGA İNSANI ALDATMAZ İNSANI ALDATAN DAİMA KENDİSİDİR`` `Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır...` Büyük beyinler fikirleri orta beyinler olayları küçük beyinler ise kişileri konuşur. HYMAN RICKOVER Sahipsiz olan memleketin batması haktır. Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır. M....
  2. Dini çok değerli sözler

Dini çok değerli sözler

değerli dini sözler çok değerli sözler mükemmel dini mükemmel ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!! ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!! A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!! KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı...
  3. hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımızannelere...

hayatımızdaki en değerli aşkımız ANNELERE... 21 senelik evlilikten sonra "aşk ışıltısını" canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak: "Biliyorum ki onu seviyorsun" dedi Şiddetle itiraz ettim: "Ama ben seni seviyorum!!!" "Biliyorum ama aynı...
  4. Anneler için değerli sözler

Anneler için değerli sözler

anneye sözler annelik sözleri annesizlik sözleri annem annelikle ilgili sözler Dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimiz için en değerli ve en güzel sözlerle onlara bir nebzede olsa sevgi sözcüklerinizi yollamak ve onları mutlu etmek istiyorsanız işte anneler için en güzel sözler Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, Söyleyeyim: ANNEM’dir. Abraham LINCOLN...
  5. En değerLiLerim, soLumdadır..

En değerLiLerim, soLumdadır..

En değerLiLerim, soLumdadır.. zamanın siLdiqi bir benLikti oySa hic tutamadan eLini.. yOk oLmu$ bi qünün ardından, duaLar yükSeLirdi biZe dair.. kendi kentinden, ayrı ucar yitik bir ku$.. bir teLdE, kırıkLarından tutunarak.. demir kadar soquktur her kı$ qeCesi iStanbuL.. bir demir parcası sapLanmı$ a$kın kanadına.. kayıp bir hikayedE, iki küSkün.. : ) soquk ve anLamayan birbirinden...

Sayfayı Paylaş