gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

bütün zorluklardan sonra:)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

merhaba bende hoşgeldim herkese iyi paylaşımlarr ..

bütün zorluklardan sonra:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zorluklar Gayretsiz Aşılmaz

Zorluklar Gayretsiz Aşılmaz

Çok Başarılı olmalıyım, Rahat Yaşamalıyım, Herkes Bana İyi Davranmalı. Bu 3 farklı istekle hayatımızın geçtiğini düşünün. Bazı kişiler, yağmurda hiç ıslanmayacaklarını, kırmızı ışığın ağına hiç düşmeyeceğini, hep yeşil ışığı yakalayacağını, sırada beklemeyeceğini, alışveriş merkezlerinde aranmayacaklarını, acı çekmeyeceklerini düşünür ve inanırlar. Zihinsel fonksiyonlara ait üç isteğin...
  2. zorluk

zorluk

Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.
  3. Önlem Alınmazsa 40 yıl sonra bütün ABD obez

Önlem Alınmazsa 40 yıl sonra bütün ABD obez

Son 30 yılın eğilimlerinin sürmesi halinde 40 yıl içinde her bir Amerikalının obez olabileceği bildirildi. Hükümetin fon sağladığı araştırmayı yürüten Sağlık Hizmetleri ve Kalitesi Araştırma Merkezinde görevli doktor Lan Liang, bu bulgunun genetik ve psikolojik açıdan mümkün görünmese de edinilen verilerin, son 30 yılın eğilimlerinin ısrarla sürdürülmesi halinde sonucun bu olacağını...
  4. Dişi kuş olmanın zorluğu

Dişi kuş olmanın zorluğu

Dişi kuş olmak zor mu?Tabi zor.Erkekler hep derler ya eve ekmeği ben getiriyorum senin yaptığın ev işleri die.Tamam sen ekmeği getiriyorsun ama o ekmeği yemen için önüne de karın getiriyor:seker: Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığını bilmeyenler kadın olmak konusunda ahkam kesenler keşke bir gün bile olsa onların yerinde olabilselerdi. Doğuştan başlayalım. Eğer ilk çocuk kız olarak dünyaya...
  5. sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir

sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir

Arkadaşlarım bir araştırmam için bana acil olarak sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir ? konusunun cevabını vermeniz mümküm mü çok acil ama teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş