gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Bütünleşik Algı Yönetimi Nedir?

Konu, 'Bilgi Kazanı' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Aslında yapmanız gereken, vermek istediğiniz mesajları belirleyip giyim tarzınız, beden diliniz, iş etiketiniz ve diğer becerilerinizle bu mesajları çevrenize doğru şekilde yansıtmak… Mesajlarınızı seçerken ise mesleğinizi, şirketinizi, şirketinizin içinde bulunduğu sektörü ve kurumsal kültürünü göz önünde bulundurmayı unutmamanız gerekiyor.

Bütünleşik imaj, içinizden gelen mesajları dışarıya doğru verebilmenizi sağlayan bir yöntem… Çalışma biçimi ise gayet basit… Önce kendinizi dinleyin, analiz edin ve çevrenize vermek istediğiniz mesajları belirleyin. Ondan sonra içselleştirdiğiniz ve tüm benliğinizle vermek istediğiniz mesajları dışarıya en doğru şekilde nasıl verebileceğinizi araştırın. Hayatınızın her alanında bu mesajları tutarlı bir şekilde verin. Bırakın, kıyafetleriniz, beden diliniz, sosyal ve iş etiketiniz, yönetsel becerileriniz, ofisinizin dekorasyonu, iş ortamında kullandığınız aksesuarlar ve özel hayatınızda size ait alanlar, ‘sizi’ anlatsın.

Duvar Fotoğrafları | Facebook

Bütünleşik Algı Yönetimi Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yönetim

yönetim

hiç bir başlığa uymayan bölümü açılsa iyi olur diyorum
  2. Üye Rütbeleri - Yönetim Kademeleri Nelerdir?

Üye Rütbeleri - Yönetim Kademeleri Nelerdir?

forum rütbe gifleri üye rütbeleri admin rütbeleri yönetim kademeleri rütbe gifleri Öncelikle; normal üyelerimiz forumda yazdıkları mesaj sayısıyla doğru orantılı olarak çeşitli üye rütbelerine sahip olurlar. Bu üye rütbeleri mesajlarında sol üst kısımda, nick'lerinin hemen altında yazan yazılardır. Taze Melek ---------> 0 Melek -------------->30 Uzman Melek------->100 Profesyönel...
  3. Norveç'in Yönetim Şekli nedir?

Norveç'in Yönetim Şekli nedir?

Norveç'in Yönetim Şekli nedir bilenleri buraya cevap için bekliyorum.
  4. genel yönetim nedir

genel yönetim nedir

genel yönetim nedir kızlar bu kelimenin açıklamasını yazın
  5. Dünya'yı Kadınlar Yönetse Ne Olurdu.

Dünya'yı Kadınlar Yönetse Ne Olurdu.

sizce ne olurdu.yorumlarınızı bekliyorum:clapping:

Sayfayı Paylaş