gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Buyrun hayallerimdeki eve konuk olun meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Modern ev dekorasyon örneği villa dekorasyon örneği
    yükseklerde gözüm yok evimi çok beğeniyorum ama bu modern döşenmiş evi görünce içim gitti tabiki:) Tam hayalimdeki ev. Ben fazla kalabalık eşyalı evleri sevmem. Bu ev çok sade döşenmiş. Villada oturacağım hiç aklıma gelmesede emlak piyasasına bakıldığında satılan 15 konuttan 1 i villa imiş. Belki bizde birgün otururuz belli mi olur.

Buyrun hayallerimdeki eve konuk olun meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler mekanı ev olsa...

melekler mekanı ev olsa...

elmalı kurabiye elmali kurabiye nescafe MELEKLER MEKANINI ev olarak görüyoruz ve evdeymiş gibi davranıyoruz:):) ben başlıyorum:D:D kumanda nerdeee dizim başladı yaaaa pooff:dil: :dil: :dil:
  2. Madonna'nın evine buyrun melekler

Madonna'nın evine buyrun melekler

Madonna'nın evi Ünlülerin evleri Madonna'yı tanımayanımız yoktur. Sizinle bugün Madonna'nın New Yorktaki evini paylaşacağız. Bana çok klasik geldi. Açıkçası benim tarzım değil. Ama mutfağını beğendim. Geniş ve modern mutfakları çok severm zaten. Buyrun meleklerim Madonna'nın evine;
  3. Yavru meleklerinde bir evi olsun

Yavru meleklerinde bir evi olsun

minik ev Çocuk evleri çocuk odası çocuklarınıza dar geliyorsa sizde bahçenize çocuğunuz için özel ev yapın:) Biraz ütopik bir düşünce oldu kabul ediyorum. Teorikte çok güzel ama pratikte sıkıntı yaratabilir:) Teorisini o kadar güzel yapmışlar ki bayıldım resmen. Sizce bu tasarım pratik mi teorik mi ? :)
  4. Evimde şark köşesi olsun diyen melekler içeri buyrun

Evimde şark köşesi olsun diyen melekler içeri buyrun

Şark köşesi örnekleri Şark köşesi dekorasyonu Evinizde şark köşesi olsun evinde otantik bir hava essin diye düşünüyorsanız sizin için şark köşesi dekroasyon örnekleri derledim meleklerim. Şark köşesi modelleri özlem duyan meleklere gelsin.
  5. Bayramlık Ev Baklavası Tarifi Buyrun Melekler

Bayramlık Ev Baklavası Tarifi Buyrun Melekler

ev baklavası, bayramlık tatlılar, ev baklavası nasıl yapılır Sevgili melekler, ramazan bayramı olsun kurban bayramı olsun, adettendir bayramda gelen misafirlere mutlaka tatlı ikram edilir. Senede 2 kez olan bu güzel bayramlarımızın şerefine de hep en zahmetli tatlılar, yemekler hazırlanır. İşte onlardan birisi de ev baklavasıdır. Aslında zor gibi görünse de bir iki kez yapıldıktan sonra hiç...

Sayfayı Paylaş