gebe
  1. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum....

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında seyda seyda tarafından paylaşıldı.

aşkın tarifi aşkın tarifi sözleri aşk sözleri
    [​IMG] [​IMG] Aşkin tarifi: [​IMG][​IMG]

200 gr. yürek
    300 gr. kalp [​IMG][​IMG]
    100 gr. direnc
    200 gr. umut [​IMG][​IMG][​IMG]
    ...175 gr. cesaret
    ilk önce yürek ve kalbi karistiriyorsunuz,sonra direnci az az katiyorsunuz
    bunlari iyice yogurduktan sonra,umudu birden icine atiyorsunuz
    cok iyi yoguruyorsunuz ... Tekrar bunlari
    hepsini biraz beklettikten sonra arzuladiginiz kadar cesareti katiyorsunuz
    yanlız umudu fazla atarsanız bıraz "ACI"olabılır !
    Afıyet olsun ...

Son düzenleme: 16 Ocak 2011
    Minera bunu beğendi.
  2. Minera

Minera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ellerine sağlik çok güzel olmuş. Çok orjinal bir fikir. Bence 200q zeka da ekle tarifine. Zeka umudu dengeler ve "ACI" olmasını önler bence. Tabi tarif senin en iyisini sen bilirsin.

buyrun kızlar size aşkın tarifini açıklıyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buyrun birazda siz sarsılın

buyrun birazda siz sarsılın

Bir camii avlusunda rastladım ona; Köşede bir bankta oturuyordu. Dalgın, yere konan kuşları izliyordu. Esmer, uzun boylu, zayıftı. Yüzü solgun. Karnı aç gibiydi, öyle düşündüm. Yaklaştığımı görünce toparlandı. Selam verdim, aleykümselam dedi. Yanına oturdum. Uzun zamandır tanışıyoruz gibi baktık birbirimize. Konuştuk, konuştuk... Böyle kendi halinde, yüzüne kim bilir hangi yaşanmışların...
  2. aşkımın tarifi

aşkımın tarifi

Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük...
  3. Aşk Tarifi

Aşk Tarifi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşkın Tarifi

Aşkın Tarifi

Her baktığımda, ilk defa görüyormuşum gibi… Ama kendimden bile önce tanıdığım… Her saniye yeniden doğmak gibi… Ama asırlardır süren… Kışa dönmeyen sonbahar; derin, duygulu… Yaza dönmeyen ilkbahar; serin, coşkulu… Ilık avuçlarında, kar taneleri… Güneş sıcağı, gözleri… Ve sözleri… Ve sesi… Böyle olmalı aşkın tarifi… Ki, tarif edilememeli… “Resmini çiz!” deseler… Bacası tüten bir ev...

Sayfayı Paylaş