gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

büyü yapılan insana hangi dualar okunmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, arkadaşıma büyü yapıldığından şüpheleniyoruz ve korkuyoruz.En doğrusu dua etmek dedik ve size sormak istedik büyü yapılan kişiye hangi dualar okunmalı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Büyü ve sihir için şu dualar okunmalıdır:
    “La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve ala külli şeyin kadir” okunmalıdır! (21)

Günde 500 kere “La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim” okunmalıdır! Başlarken yüz kere salevat ve bitirince de yine yüz kere salevat getirmelidir!

25 kere Estagfirullah denir. Sonuncusunda ve etubü ileyhe kadar okunur. Sonra onbir ihlas ve yedi kere Fatiha-i şerife ve otuz üç kere, Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed okuyup, sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ruhlarına ve sonra Silsile-i aliyye denilen büyük âlimlerin isimlerini söyleyip; bu büyüklerin ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için Allahü teâlâya duâ edilir. Hergün sabah-akşam böyle duâ edilir. (Silsile-i aliyye büyüklerinin isimleri “Şifa için okunacak duâ” bahsinde yazılıdır.)

Bir miktar suya Ayet-el kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn [Nas ve Felak] surelerini okumalıdır! Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusledilmelidir!

Üç kere Salevat-ı şerife okumalı, sonra yedi Fatiha, yedi Ayet-el kürsi, yedi Kâfirun suresi, yedi İhlas-ı şerif, yedi Felak ve yedi Nas surelerini okuyup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflemelidir! Bunları tekrar okuyup hastanın odasına, yatağına, evin her yerine, bahçesine üflemelidir!

Fatiha, Ayet-el kürsi ve dört kul, (yani Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri) yedişer kere okunup hastaya üflenirse, bütün afetler, dertler için, sihir (büyü), nazar için iyi gelir. Tuz üzerine okunup, suda eritilerek içmek de olur.

Sabah akşam, Bekara suresinin başından dört ayet ve Ayet-el kürsi ile, Ayet-el kürsiden sonraki iki ayeti ve Bekara suresinin sonundaki 3 ayet, hastanın üzerine okunursa, iyi olur.

büyü yapılan insana hangi dualar okunmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşure gününde hangi dualar okunmalı ?

aşure gününde hangi dualar okunmalı ?

Aşure gününe az bir zaman kaldı muharrem ayındayız. Acaba diyorum aşure günüde hangi dualar okumak gerekir, var mı bilgi sitenizde ?
  2. Hastanın yanında hangi dualar okunmalı ?

Hastanın yanında hangi dualar okunmalı ?

Selamlar. Teyzem çok hasta ve elimden birşey gelmiyor. Ölümcül değil çok şükür ama işte endişe ediyorum. Benim sormak istediğim hastanın yanında hangi dualar okunmalı ?Bari öyle yardım etmiş olayım :(
  3. Hangi dualar hergün okunmalı ?

Hangi dualar hergün okunmalı ?

Yer gök dua ile durur derdi anneannem. Çok doğru.Ben de sizden öğrenmek istiyorum bana da cevap verin lütfen.Hangi dualar hergün okunmalı ?
  4. Cuma günleri hangi dua okunmalı ?

Cuma günleri hangi dua okunmalı ?

Cuma günleri mübarek gün biliyorsunuz ve o günlerde okumanın efdal olduğu dua hangisi araştırıyorum.Sizce cuma günleri hangi dua ya da dualar okunmalı ?
  5. Kurban Kesilirken Hangi Dualar Okunmalı?

Kurban Kesilirken Hangi Dualar Okunmalı?

kurban kesilirken, kurban kesme duası, kurban kesme Sevgili melekler, bu yıl Kurban Bayramı ekim ayına denk geliyor. 4-5-6-7 ekim günlerinde ihya edeceğimiz Kurban Bayramı şimdiden hepinize hayırlar getirsin. Kurban Bayramında durumu müsait olan müslümanlar kurban kesecekler. Bayram namazının ardından gerçekleştirilecek olan kurban kesme işleminde hangi dualar okunmalı aşağıdak makalede...

Sayfayı Paylaş