gebe
  1. berennaz

berennaz Forum Okuru

büyü

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında berennaz tarafından paylaşıldı.

başkalaları tarafından büyü yoluyla hakkınızın yenildiğini hiç düşündünüzmü?

büyü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÜyÜ DÜkkani

BÜyÜ DÜkkani

Uzak diyarlardan birinde bir ülkede, yemyeşil tepelerin arasında, kışın bembeyaz bir kar örtüsü ile, baharda rengarenk kır çiçekleri ile kaplanan bir vadi vardı. Ortasından küçük bir ırmağın geçtiği bu vadi "büyülü vadi" olarak anılırdı. Ona bu adı veren ise, vadideki ilginç bir dükkân ile, bu dükkânda yaşananlardı. Ünü ülkenin dört bir yanına yayılmış olan dükkânın adı "büyü...
  2. Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyüden şüphelenen birinin neler yapmasını gerektiğini ve bu büyüden nasıl korunacağını bilmesi o kişi için hayati önem taşır. Bundan korunmayı bilmezseniz doğal olarak bu kötü büyülerden olumsuz olarak etkilenirsiniz. Şimdi geçelim asıl konumuza üzerinizdeki büyüyü nasıl anlayacaksınız. En belirgin özelliklerinden olan alametlerden birisi üzerinde büyü olan insanların sürekli bir gerginlik ve...
  3. Büyü

Büyü

Bakınız; Sihir / Sihirbaz.Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çok dikkatli olmak gereklidir. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa büyü rüyası uyarı olarak alınmalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluga isarettir. Kendini birisine begendirmek maksadi ile...
  4. Büyü bozmak

Büyü bozmak

büyü bozmak için sirke sirke ile büyü bozma bozmak sirkeyle bozma BÜYÜ BOZMA Tek sevap olani yapilmis bir büyüyü bozmaktir. Boylece büyülü, yani aslinda aci çekmekte olan kimse bü dürümdan kürtülür. Ancak büyüyü çozmenin de kolay oldügünü sanmamak gerekir. Bü herkesin yapabilecegi bir is degildir. Çünkü büyü yapan Tanriya ortak kosmakta, yani ortak olarak baska bir gücü gostermektedir. Bü...
  5. büyü olabilirmi

büyü olabilirmi

merhabalar ben 4 aydır iş arıyorum yaklaşık 150 yer ile görüştüm kımısı olmadı ama çoğu olacak gibi oluyor ve sonrasında birşey oluyor ve ben bir türlü işe başlayamıyorum. mutlaka birşeyler benim o işe girmemi engelliyor üzerimde büyü olabilirmi?

Sayfayı Paylaş