gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyüden Korunma

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ab121

ab121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Büyüden Korunma

çok çok teşekkürler paylaşım içinn...

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Büyüden Korunma

verdiğin değerli bilgiler için allah senden razı olsun admisinm...

Büyüden Korunma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyazın büyüsünü masanıza taşıyın

Beyazın büyüsünü masanıza taşıyın

Beyazın büyüsünü masanıza taşıyın Özel süsler olmadan da kutlamalar için şık bir masa hazırlayabilirsiniz. Gümüş kutu ve vazolar, beyaz peçeteler ve bir kaç inci size yardımcı olabilir. Bir çam ağacının dallarını yaldızlı kurdelelerle süslemek masanıza muhteşem bir hava katacak. Servis tabağında parlak süsler Niçin servis tabaklarını her zaman meyve için kullanalım? Önemli...
  2. Çöz Avuçlarımdaki Büyüyü

Çöz Avuçlarımdaki Büyüyü

Her gece, göğsümün duvarlarına efsane gülüşlerinle oturur, sallarsın aşk salıncağında Her gece, mavi denizlerimden sular taşırsın sen, yakamoz öpüşlerinle gönül yapıma Her gece, rüzgarlara direnen mum ışığıma bir gölge,bir bilge olursun perde yüreğinle Bakışlarınla hüzün bir söğüt gölgesine serer çarşafını ve sen sokulursun ruhuma, koynuma Ben seni düşündükçe kuyulardan tohumlar çıkarır,...
  3. Büyülerde Renklere Göre Ayrılmıstır

Büyülerde Renklere Göre Ayrılmıstır

Büyüye inananlar var mı aranızda bilmiyorum ama ben şahsen inanıyorum çünkü dinimizde bile yeri olan yapanında yaptıranında lanetlendiği birşey Peygamber efendimize bile yapılmış büyü bunu eminim birçoğunuz duymuştur.İşte büyününde kendi aralarında çeşitleri varmış bakın bunlar nelermiş... Asur ve Babil uygarlıklarında ak büyü ve kara büyü'nün ayrımı net olarak yapılmıştı; MÖ. 1800 yılında...
  4. Küçük gögüsleri büyüten bitkisel kürler

Küçük gögüsleri büyüten bitkisel kürler

küçük gögüsleri bitkisel kürle büyütme,küçük gösgüsler için bitkiler,küçük gögüsleri büyütmenin yolları Küçük göğüsler çoğu kadının kabusu olmuştur ve bu durumun estetik operasyonlar dışında çözülemeyeceği düşünülür. Küçük göğüs sorununuzu estetik müdahalalere başvurmadan önce hazırlayacağınız doğal ve bitkisel kürlerle de ortadan kaldırmanız mümkün. İşte küçük göğüsler için hazırlayacağınız...
  5. Cinlerden ve büyülerden koruyan dualar

Cinlerden ve büyülerden koruyan dualar

Allahü teâlâ, her şeyi sebeple yaratır. Bir şeye kavuşmak için, bu şeyin yaratılmasına sebep olan şeyi yapmak gerekir. Her şeyin yaratılmasında ortak olan manevi sebep, sadaka vermek, 70 kere (Estagfirullah min külli mâ kerihallah) duasını okumaktır. Bu iki manevi sebep, maddi sebepleri bulmaya da yardım eder. Ruhi sıkıntıların çoğu, cinden ve büyüden meydana gelir. Ruhi hastalıklar, sara ve...

Sayfayı Paylaş