gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

BÜyÜk AtatÜrk

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

BÜyÜk AtatÜrk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. Gizlenen Atatürk - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

Gizlenen Atatürk - (( ATATÜRK ARŞİVİ ))

http://www.youtube.com/watch?v=rQ4Bu--geJE
  3. En büyük Atatürk fotoğrafları sergisi

En büyük Atatürk fotoğrafları sergisi

3 bin fotoğraftan oluşan Türkiye'nin en büyük Atatürk Fotoğrafları Sergisi İstanbul'da açıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk'ü Anma Haftası vesilesiyle, Türkiye'de bugüne kadarki en geniş çaplı Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı. ArmoniPark Outlet Center'in ev sahipliği yapacağı etkinlikte Atatürk'ün doğumundan okul dönemine, Kurtuluş Savaşı'ndan Cumhuriyet'in ilan edilişine,...
  4. En büyük Atatürk maskı!

En büyük Atatürk maskı!

Tam 23 metre yüksekliğinde, 14 metre genişliğinde. 20 ton demirle yapıldı Kepez Belediyesi'nin Antalya'nın girişindeki Kent Ormanı içerisinde yapımını tamamladığı Türkiye'nin en büyük Atatürk maskı, 10 Kasım'da ziyarete açılacak. Mask açılışının ardından Atatürk'ün yayınlanmamış 50 fotoğrafından oluşan serginin de açılışı yapılacak. Türkiye'nin en büyük kent ormanı...
  5. Atatürk Foto

Atatürk Foto

Atatürk Foto Atatürk Fotoları Atatürk Fotoğrafları arıyorum. Selam millet ben Atatürk Fotoları arıyorum sizin bana bu konuda yardım etmenizi önemle rica ediyorum. Şimdiden tşkler

Sayfayı Paylaş