gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Büyük Beden Abiye Elbiseler arıyorum ben

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben biraz kiloluyum daha doğrusu şöyle söyliyeyim büyük beden giyiniyorum. Bu yaz kardeşim evleniyor ve sizden biz büyük beden giyinen hanımlar için yılın en şık Büyük Beden Abiye Elbise modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Perysparis

Perysparis Forum Okuru

Merhaba büyük beden abiyeleri perysparis.com da bulabilirsiniz...
    Hep özel tasarımlar.

Büyük Beden Abiye Elbiseler arıyorum ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük Beden Yazlık Elbiseler

Büyük Beden Yazlık Elbiseler

büyük beden yazlık kıyafetler büyük beden yazlık elbiseler elbise elbise modelleri Büyük beden bayanların çokça tercihi olacağa benziyor hepsi gayet güzel.
  2. 2012 Büyük Beden Gelinlikler arıyorum ben

2012 Büyük Beden Gelinlikler arıyorum ben

Merhaba hanımlar bu yazın sonunda düğünüm var ve ben biraz kiloluyum o zaman kadar kilo vermek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ama şimdi gerçekçi olmak lazım diyor ve ne kadar zayıflasamda fit olamıyacağımı biliyorum sizden de bunun için biraz yardım istiyor ve 2012 Büyük Beden Gelinlikler ararken bir kaç 2012 Büyük Beden Gelinlik modeli de sizden almak istiyorum:)
  3. Yazlık Mini Elbiseler arıyorum ben

Yazlık Mini Elbiseler arıyorum ben

Bu yıl bacaklarımda ki tüylerim ne şükür ki lazerden bitti ve geçen yılın acısını bu yıl çıkartacağım ve hep mini giyeceğim. Bu yüzden de sizlerden Yazlık Mini Elbiseler modasından bir kaç örnek istiyorum.
  4. Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri

büyük beden abiye, büyük beden abiyeler, büyük beden abiye elbise, büyük beden abiye elbise modelleri, büyük beden abiye modası Kilolu bayanlar kendilerine göre hiçbir abiye kıyafetin yakışmayacağını düşünebilirler. Aslın da önemli olan vücut tipinize ve şeklinize göre en uygun kıyafet seçimi yapmanız... Günümüz de büyük beden abiye marka ve firmaları bayanlara yönelik birçok alternatif abiye...
  5. Büyük Beden Abiye Modası 2016

Büyük Beden Abiye Modası 2016

Abiye modelleri 2016 yılında değişik renk ve modeller ile bayanları özel günlere hazırlıyor. Her sene sezonuna göre farklı modeller ile karşımıza çıkan abiye modelleri genellikle bayanların yaşına, vücut yapısına ve zevkine göre değişiklikler gösterebilir. Her ne kadar değişiklik gösterse de her bayan günün ve gecenin en şıkları olmak adına bazen abiye modeli seçimi için aylar öncesinden renk...

Sayfayı Paylaş