gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Büyük Beden Şıklığa Engel Değill

Konu, 'Moda Güncel' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

büyük beden elbiseler büyük beden kombinler

ah şu kilolarrr yokmu ahh şu kilolarrrrr :D:D bi çoğumuzz bu kilolardan dertliyizzz bunalrda biriside benim meleklerr :D:D ama kilolu olmakk şıkk olmamak anlamına gelmiyorr meleklerr önemli olann yakıştırmayı bilmekkk bence :D:D

çok güzell kombinlerr hazırladımm bakalım beğenecekmisinzz

öncelikle çokkk güzel birr elbiseee üstünedee şık bir boleroylaa ve çantayla tamamlıyoruz melekler

şimdiki kombinn biraz sporr güzell uzun bi tunikk altına kot görünümlü tayt ve üstüne kot cekett le tamamlıyoruzz

devamm devamm meleklerr :D:D

şimdi iseee rahatt olan bi kombine bakalımm

üstte uzun siyah bir tunik altına vizon bir taytt eee boyunadaa tayt renginde bi şal altına güzell bir sandalett şıklığımız tamamm meleklerr :D:D

günlükk bir kombinde burdaaa
    kot pantolonn üstünee uzun bir hırkaa altına uyumlu renktee babetlerde süperrr rahat olur melekler

dediğim gibii büyük beden olmakkk şıkk olmamak deildir meleklerr herkese zayıff günler diliyorum :D:D

Büyük Beden Şıklığa Engel Değill konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk engelimdi benim...

aşk engelimdi benim...

aşk resimleri aşk resmi Aşk engelimdi benim! Burkulan yanıma yerleşen yalnızlığına eş, diğer yanımda onmaz bir gelecek… Artık bir gece bu karanlık! Gelme, kendim kendimi avuttum!
  2. eğitimde en büyük  engel korkudur

eğitimde en büyük engel korkudur

Eğitim sadece gelişen çağa ayak uydurmak için değil, aynı zamanda insanın kendini gerçekleştirme isteğini tatmin için de çok önemli bir araçtır. İnsan basit bedensel ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra kendini topluma kabul ettirme ve sevdirme ihtiyacını hisseder. Bu da ancak iyi bir eğitim sonucu oluşan kendine güven ile gerçekleşir. Yaşadığımız çevre ve aldığımız eğitim bizi biz yapan yapı...
  3. 2011 Büyük Beden Kıyafetler

2011 Büyük Beden Kıyafetler

büyük beden elbiseler 44 beden elbiseler 2011 büyük kıyafetler abiye modelleri 2011 kıyafetler Kilolu bayanların artık ne giysem diye düşünmeye ihtiyaçları kalmadı.Çünkü günümüzde balık etli ve kilolu bayanlar için birbirinden şık seçenekler sizleri bekliyor.Ne giysem derdine son veren büyük beden kıyafetlerle artık morali bozulan kendini kilolu bulan bayanlar şıklığı yakalama şansını...
  4. Büyük Beden Tunik Modelleri

Büyük Beden Tunik Modelleri

büyük beden, tunikler, en güzel tunik modelleri, resimleri, daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. istediğiniz yerde çok rahatlıkla giyebileceğiniz en güzel tunikler bu konumuzda melekler :D:D Büyük Beden tunikleri siz değerli meleklerimizin beğenisine sunuyoruz :D:D
  5. 2012 Büyük Beden Elbise Modelleri İle Şıklık

2012 Büyük Beden Elbise Modelleri İle Şıklık

büyük beden elbiseler büyük beden elbise modelleri büyük beden elbise modelleri 2012 Büyük beden kadınlar kendilerine ve zevklerine uygun kıyafet bulamamaktan şikayet ederler melekler :) Ama artık pek çok büyük beden çalışan mağaza var. Buralarda istediğiniz tarz ve çeşitte kıyafet bulabilmeniz mümkün. Biz bu yazımızda 2012 büyük beden modasından sizler için seçtiğimiz uzun elbise modellerini...

Sayfayı Paylaş