gebe
  1. redflower

redflower Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

büyük bedenlere tavsiye

Konu, 'Moda Güncel' kısmında redflower tarafından paylaşıldı.

kızlar iyi geceler ben geçen hafta https://www.dolabimiseviyorum.com/ sitesinden bi sürü kıyafet sipariş vermiştim. elime ulaştılar ve büyük beden konusunda içimi rahat ettiren ilk yer burası. şimdiye kdr rezalet şeyler giyiyordm, iş yerinde hele görseniz bi..
    burdaki kıyafetler cidden herkese uyabilir, çeşit ve kombin var baya

büyük bedenlere tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. büyük bedenlere

büyük bedenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tavsiye

Tavsiye

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir
  3. büyük bedenlerde şık olmak

büyük bedenlerde şık olmak

44 beden ve üzeri kadınlara şıklık sunan Evans’ın yeni yıl için hazırladığı zengin koleksiyonda feminenliği ön plana çıkaran robadan saten bluzlar ve birbirinden şık elbiseler göze çarpıyor. Sezonun defilelerinden esinlenerek hazırlanan Evans 2007 Yılbaşı koleksiyonunda göz kamaştıran gece elbiseleri, kıyafetlerin şıklığını tamamlayan aksesuarlarla birlikte davetler ve partiler için göz alıcı...
  4. 20 ila 50 yaş arası büyük bedenlere stil önerileri

20 ila 50 yaş arası büyük bedenlere stil önerileri

büyük bedenlere giyim önerileri büyük bedenler nasıl giyinmeli kilolu kadınlar nasıl giyinmeli Bir çok insan kilolarından hoşnut değildir. Kimi aşırı zayıftır kilo almak ister, kilolular ise zayıflara oranla daha fazladır. Lakin biz bu yazımızda kilolu kadınlar nasıl giyinmeli diyen tüm arkadaşlarımızı düşündük ve büyük bedenlere stil önerileri sunan Foli'den her yaştan büyük bedenlere...
  5. Büyük bedenler için Kilolular için "olmazsa olmaz" giysiler

Büyük bedenler için Kilolular için "olmazsa olmaz" giysiler

kilolular için şık giysiler kilolu kadınlar için kıyafetler Evet Melek'ler ve büyük bedene sahip olupta "bir türlü şık olamıyorum nasıl giyinmem lazım?" diyen kilolu hanımlar, bu yazımızda kilolu kadınlar için giysiler hakkında bilgi sunuyor ve büyük bedenler için giyim önerileri aktarıyoruz. İşte size kilolular için olmazsa olmaz giysiler:) Eğer 40 ile 58 beden arası ölçülere...

Sayfayı Paylaş