gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

büyük bedenlere

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Yakamoz

Yakamoz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: büyük bedenlere

Lilalar çok şıkmış .

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim ben bu resimleri anneme gösterdim :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kilolu hanımlarımız hiç üzülmesinler üstümüze göre bişey bulamıyoruz diye burdaki modeller öyle güzelki insanın kilo alası geliyor:Demeğine sağlık cemoşum:)

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

sağol ece la bende öleyim ya ondan ben anlıyom kiloluları üühühüüüüüü

6. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim....

büyük bedenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedenimiz tanıyalım

bedenimiz tanıyalım

bedenimizi tanıyalım El çırpmak için iki elim var, (iki el çırpılır.) Koklamak için burnum, (koklama hareketi yapılır.) Düşünmek için başım, (baş sallanır.) Nefes almak için ciğerlerim, (nefes alınır.) Görmek için gözlerim, (gözler gösterilir.) İşitmek için kulaklarım var, (kulaklar gösterilir.) Benim işte böyle, Güzel bir bedenim var. (beden gösterilir.)
  2. büyük bedenlerde şık olmak

büyük bedenlerde şık olmak

44 beden ve üzeri kadınlara şıklık sunan Evans’ın yeni yıl için hazırladığı zengin koleksiyonda feminenliği ön plana çıkaran robadan saten bluzlar ve birbirinden şık elbiseler göze çarpıyor. Sezonun defilelerinden esinlenerek hazırlanan Evans 2007 Yılbaşı koleksiyonunda göz kamaştıran gece elbiseleri, kıyafetlerin şıklığını tamamlayan aksesuarlarla birlikte davetler ve partiler için göz alıcı...
  3. 20 ila 50 yaş arası büyük bedenlere stil önerileri

20 ila 50 yaş arası büyük bedenlere stil önerileri

büyük bedenlere giyim önerileri büyük bedenler nasıl giyinmeli kilolu kadınlar nasıl giyinmeli Bir çok insan kilolarından hoşnut değildir. Kimi aşırı zayıftır kilo almak ister, kilolular ise zayıflara oranla daha fazladır. Lakin biz bu yazımızda kilolu kadınlar nasıl giyinmeli diyen tüm arkadaşlarımızı düşündük ve büyük bedenlere stil önerileri sunan Foli'den her yaştan büyük bedenlere...
  4. Büyük bedenler için Kilolular için "olmazsa olmaz" giysiler

Büyük bedenler için Kilolular için "olmazsa olmaz" giysiler

kilolular için şık giysiler kilolu kadınlar için kıyafetler Evet Melek'ler ve büyük bedene sahip olupta "bir türlü şık olamıyorum nasıl giyinmem lazım?" diyen kilolu hanımlar, bu yazımızda kilolu kadınlar için giysiler hakkında bilgi sunuyor ve büyük bedenler için giyim önerileri aktarıyoruz. İşte size kilolular için olmazsa olmaz giysiler:) Eğer 40 ile 58 beden arası ölçülere...
  5. büyük bedenlere tavsiye

büyük bedenlere tavsiye

kızlar iyi geceler ben geçen hafta https://www.dolabimiseviyorum.com/ sitesinden bi sürü kıyafet sipariş vermiştim. elime ulaştılar ve büyük beden konusunda içimi rahat ettiren ilk yer burası. şimdiye kdr rezalet şeyler giyiyordm, iş yerinde hele görseniz bi.. burdaki kıyafetler cidden herkese uyabilir, çeşit ve kombin var baya

Sayfayı Paylaş