gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Büyük bir villanın kapısında yazan not

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Büyük bir villanın kapısında şu notlar yazıyordu: Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. ßaßanız. Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz.
    Arkadaşımda kalacağım. Kızınız.
    Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz.
    İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim. HIRSIZ..[​IMG] [​IMG]

birazcık kısa ama komik oldugunu düsündüm umarım begenirsiniz

Büyük bir villanın kapısında yazan not konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatım dünyaya yazan bir kalem.

Hayatım dünyaya yazan bir kalem.

kalemle ilgili güzel sözler kalemle ilgili sözler dünyanın en güzel kalemi Hayatı bir film şeridi olanlardan değilim ben hayatım dünyaya yazan bir kalem. her nefesimde bir iz var,bir harf, bir kelime var. yaşıyorsam hala belki de sorunsuzca sorun ediyorsam yaşamı, sorun ben miyim yoksa hayat mı???bilemiyorsam. neresindeyim hayatın,neresindeyim kendimin???.
  2. villanın kapısında bırakılan notlar

villanın kapısında bırakılan notlar

Bugün bir iş toplantım var gecikeceğim. Babanız Konken partisindeyim, geç geleceğim. Anneniz Arkadaşımda kalacağım. Kızınız Sinemaya gideceğim, geç gelebilirim, hatta gelmeyebilirim. Oğlunuz İşimi kolaylaştırdığınız için teşekkür ederim , Hırsız
  3. Satılan 15 konuttan biri villa

Satılan 15 konuttan biri villa

Emlak piyasasında tüketicilerin ne tür konutlara ilgi gösterdiğini ortaya koyan araştırmaya göre Türkiye genelinde site üzerinden şimdiye kadar 30 bine yakın konut satılırken, bunların yaklaşık 2 binini villalar oluşturdu. Bu tabloya göre satılan her 15 konuttan biri villa oldu. Bu villaların büyük bir bölümü İstanbul’da satılırken, Anadolu yakasında 191, Avrupa yakasında ise 196 villa el...
  4. Villa

Villa

Hayli zamandir düsündügünüz uzak bir yolculuga çikacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kösk görmek, yalan, kibir, isyan, mal ve makarna isarettir.
  5. dubai'de bir villa

dubai'de bir villa

dubaide yaşam dubaide yaşam şartları dubai villaları dubai şartları dubaideki villalar Para babası şeyhlerin yaşadığı petrol zengini insanlar, altından yapılmış kurnalar, çeşme başları kapı tokmakları... Eee para işte arkadaşlarım... Şimdi şu villaya bir bakalım :) Nasıl arkadaşlarım :)

Sayfayı Paylaş