gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Büyük bir yıldız dogdu

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Herkese merhabalar uzun bir aradan sonra yine sizlerleyiz.Yine iş başına koyulduk herkes özlemiştir diye (umarım özlemişsinizdir) .Evet bu sefer söhretimizi uzatmadan açıklamak istiyorum Şöhretimiz Sadmin Aylardır kendilerini şöhret yapmak için koşuşturuyorduk biz yakalamaya çalıştıkça hızla kaçıyordu ama sonunda başardık.

Lafı fazla uzatmadan hemen nasıl şöhret oldugunu anlatalım.

Sadmin`, bir önerimizin olduğunu çok önemli olduğunu söyleyerek çağırdık.Kendileri yahu olsun söyleyin şimdi desede kafamıza koymuştuk bir kere neyse geldi.Biraz korkuyordu tabi bizim namımızı duymuş.Hadi hadi hemen söyleyin demeye başladı.Bizde Sadmin bey bir çay ,kahve ,gazoz için hemen ceee diyip gitmek olmaz dedik.Yok içmeyim ben sevmem onları desede biz inanmadık tabi ısrar ettik şöhret islerini bıraktığımızı söyledik kandırmayı zor olsada başardık.Bir su istedi.Su geldi bizim heyecan arttı tabi dört gözle suyu içmesini bekliyorduk,korkulu gözlerle suyu yudumladı yudumladı ve sonunda zafer bizimdi.İlk merak ettik suyun etkili olup olmadığını ögrenmek için bir imza istedik bize ne desin "siz kimsiniz tanıyamadım şöfürümü çagırın gelsin benim burda işim ne" dedi .Bir darbe daha almıştık ama artık alıştık tanınmamaya neyse lafı çok dolandırdık şimdi ise Sadminin şöhret yolundaki çalışmalarından kareler gösterelim.

Çalışmaları arasında paraşütle atlarken nasılda poz vermiş melekler bakın Sadminim havalar nasılll

Bol bol koşturduk.

Iııııııııı eskrim neden yaptırdığımızı bende anlamadım ama ilerde lazım olur

Evet melekler bu görüntüler şöhret olmadan önceki çalışmaları şimdi ise bu çalışmaların karşılığında nasıl bir yıldız doğdu buyrun bakalım

Evet melekler gördügünüz üzere bu kaadar kolay şöhret olmak bir gazoz bir kahve yada bir çay siz nasıl isterseniz :serefe:

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D vay orti sadmini de şöhret yaptın ha helal olsun :D

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :)Sadminim ne kadar yakisikliymis... hayran oldum yaa:clapping:... bana imza verebilirmi ? Lütfeeeeeeeen..............................!:hail::hail::hail:

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Süper olmus yaa...:D:D

ellerine saglik canim :)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaaa biri daha şöhret olmuş.... Sadminimm nekadardaaa yakışıklıymıştaa bilemedikkkkk... Waybeeee :D
    Emeklerine sağlık kartanemmmm.... süper haber olmuşşşş...

Büyük bir yıldız dogdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doga bir eczane gibidir!

Doga bir eczane gibidir!

Doga bir eczane gibidir! Tahil, sebze ya da meyvelerde bulunan cesitli maddeler, vitaminler;depresyo ndan tansiyona bircok hastaliga iyi gelir. Urfa`nin aci pul biberinin cilde yararli, teni guzellestiren maddeler icerdigini, Ilacta aspirin neyse, yiyecekler icinde elmanin da o, oldugunu soyleyen Londra Universitesi uzmanlarinin hazirladigi dogal savas programinda hangi hastaliga karsi neler...
  2. isvicreden bir kac doga resmi

isvicreden bir kac doga resmi

isvicreden manzaralar doğa resmi isviçreden doğa manzaraları isviçreden görüntüler
  3. Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir bana sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden ben korkarım sen yoksan kendi gölgemden sende bana soyun yaşamını bende tüket.. herşeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem...
  4. bir doga harikası bence

bir doga harikası bence

hiç gökkusa gördünüz mü ya da benim gibi nereden baslıyor diye küçükken dibini bulmaya calıştınız mı?:):)
  5. Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

Yeni Bir Yıldız Daha Doğduu

Melekler ,melekçikler,melişler herkes bizi tanıyordur eminim ortim Hayal ve ben hepinizi şöhret etme yolunda ilerliyoruz.Her ne kadar bizi yıldırmak için bazı haberler,dedikodular çıksada biz hızımızı kesmeden hepinizi şöhret etmeye devam ediyoruz. Şimdi ise sırada güzel ve genç şöhret adayımızı açıklayalım.Şöhret adayımızzz asqimsin adlı yöneticimiz... Kendisi şöhret yapmak kolay olmadı...

Sayfayı Paylaş