gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Büyük Hazine:Sırlar Kitabı - National Treasure: Book of Secrets

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yönetmen : Jon Turteltaub

Oyuncular
    Nicolas Cage (Ben Gates) , Diane Kruger (Abigail Chase) , Jon Voight (Patrick Gates) , Ed Harris (Jeb Wilkinson)

Benjamin Franklin Gates, Abraham Lincoln olayının arkasındaki sis perdesini aralamak ister ve John Wilkes Booth'un günlüğünde kayıp olan 18 sayfanın peşine düşer.

2004 yılının olay yaratan filmi “National Treasure – Büyük Hazine”nin devam filmi

Büyük Hazine:Sırlar Kitabı - National Treasure: Book of Secrets konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hazine

hazine

Öğrenci iiçin ilme, tüccar için bol kazanca ve infak etmeye, yöneticiyse adil davranmaya ve halka şefkat göstermeye, sanat erbabı için mesleğinde isim ve şöhret yapmaya, Hazine kişinin eşine, kendi malına, sırları saklamaya, saman altından su yürütmeye yyahut güzel elbiseye, Hazine bulunsa fakat ona erişilerek alanımasa cimriliğe ve zekatını vermemeye, halka ve kendine zulmetmeye delalet eder.
  2. Orhan Gencebay - En Büyük Sır

Orhan Gencebay - En Büyük Sır

En büyük sır daha bilinmeyendir En güzel söz henüz söylenmeyendir Aşığın dertlisi ızdırap çekip Benim gibi sevip sevilmeyendir Ey benim gönlüme sığmayan sevgilim Açıldı ellerim ümit semada Sen doğduğun günden beri gönlüm belada Sen benimsin geceleri ancak rüyamda Benim hülyamda Yaşamak gücünü bana verensin Biçare ömrümün tek çaresisin Yine düğüm düğüm oldu heceler Bitmez ömür bitmez günler...
  3. Book Crossing

Book Crossing

Book CrossingAmerika'da yeni bir moda cikmis: Birtakim mechul kisiler, kamuya acik yerlere birtakim kitaplar birakiyorlarmis. Diyelim bir parka gidip bir banka oturuyorsun, bankta bir kitapla karsilasiyorsun. Mahallede yasayan bircok kadinin ortaklasa kullandigi 'camasir yikama merkezine' gidiyorsun, makinelerden birinin ustunde bir kitap. Trene biniyorsun, aa,koltugundabir kitap...
  4. E-book mu, normal kitap mı?

E-book mu, normal kitap mı?

Arkadaşlar şu son günlerde iyice aklıma yatan bir konuda size danışmak istedim. E-book normal kitaptan daha mı iyi? Elbette normal kitabın yerini tutamaz fakat e-book hem ağaçların azalmasını önlüyor hem de birden fazla kitabı netten indirip okuyabiliyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir kaç endişem var. Gözü yorar mı , başımızı ağrıtır mı ? Elektronik olduğu için normal kitaptan kat kat daha yorucu...
  5. Recep Tayyip Erdoğan'ın Logosundaki Büyük Sır!

Recep Tayyip Erdoğan'ın Logosundaki Büyük Sır!

recep tayyip erdoğanın logosu, recep tayyip erdoğan, cumhurbaşkanlığın seçimleri 2014 Sevgili melekler, Cumuhurbaşkanlığı seçimlerine doğru hızla yaklaşırken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim propagandasında kullandığı logo dikkat çekti. Bu logonun anlamı ne demek, gizli bir anlamı var mı, haberin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz... Bakan Mehmet Şimşek, Erdoğan'ın...

Sayfayı Paylaş