gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Büyük Kolye Modelleri lazım bana yeni takı modelleri tasarlamak istiyorum ama bu kez biraz büyük takılar yapmak istiyorum malum yılın modası iri kolyeler :) Bu yüzden sizden büyük kolye modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolye modelleri(ünlülerinde var)

Kolye modelleri(ünlülerinde var)

Boynunuz güzel görünen kadın da dikkat çeken en önemli yerden biri.Hele hele bu boyunlara güzel kolyelerde takılırsa uçuşursunuz resmen.Melekler sizler için ünlülerinde dahil olmak üzere birkaç farklı model kolye buldum.Paylaşıyorum......
  2. Nişanlık Modelleri 2012 var mı meleklerim

Nişanlık Modelleri 2012 var mı meleklerim

Önümüzdeki yılın hemen başında nişanımız var öyle karar aldık. Bana yeni 2012 yılına özel nişanlık modelleri vermeniz mümkün mü. Teşekkürler. Buse Kağan Girgin.
  3. Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için....

Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için....

Büyük Kolye Modelleri Büyük Boy Koleyeler Sade bir kıyafeti hareketlendirmek istiyorsanız; büyük kolye kullanmanız yeterli olacaktır. Ayakkabı ya da çantanızla uyumlu renkte kolye seçerek toplamda bütünlük yakalayabilirsiniz. 2012 yaz sezonu için tasarlanan rengarenk, büyük kolye modellerinden bir derleme ; eminim aralarında size uygun bir model olacak!İşte en güzellerinden en şıklarından...
  4. meleklerle alakalı hadisler arıyorum ama var mı forumda

meleklerle alakalı hadisler arıyorum ama var mı forumda

Selamün aleyküm arkadaşlar. Bana meleklerle alakalı hadislerden yazabilir misiniz acaba ?
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş