gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için....

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Büyük Kolye Modelleri Büyük Boy Koleyeler

Sade bir kıyafeti hareketlendirmek istiyorsanız; büyük kolye kullanmanız yeterli olacaktır. Ayakkabı ya da çantanızla uyumlu renkte kolye seçerek toplamda bütünlük yakalayabilirsiniz.

2012 yaz sezonu için tasarlanan rengarenk, büyük kolye modellerinden bir derleme ; eminim aralarında size uygun bir model olacak!İşte en güzellerinden en şıklarından kolye çeşitlerimiz...2012 takı modelleri de burada...

Büyük Kolye Modelleri...Süslü Meleklerimiz için.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim için En güzel Kolye Modelleri

Meleklerim için En güzel Kolye Modelleri

kolye modelleri Kolye kullanmayı severseniz buyrun size bisürü kolye modeli
  2. Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

Süslü Melekler İçin Süslü Şemsiyeler

süslü şemsiyeler şemsiye modelleri 2012 şemsiye modelleri resimleri için yazımıza buyrun arkadaşlar ben süsü severim arkadaş benim herbirşeyim süslü olsun mu diyorsunuz :D:D ozaman size süslü şemsiye modellerini tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyacağım melekler :D:D valla bu şemsiyeyi alacaksın yağmur botlarınıda çekeceksin pek bir havalı olur öğle değil mi :D:D işte bir birinden süslü...
  3. süslü kapılar için modeller

süslü kapılar için modeller

Kapı süsleri kapı süsleri modelleri.Evimize daha girmeden güzel görünmesini isteriz o yüzden sülemeye kapılarımızdan başlarız bazı kapılarda çiçekler bazısında böcekler hertürlü süslemişizdir kapılarımızı Meleklerim gelin bide burdaki modellere bakalım.
  4. Meleklerimiz İçin 2012 Büyük Beden Kaban Modelleri

Meleklerimiz İçin 2012 Büyük Beden Kaban Modelleri

büyük beden kaban modelleri 2012 büyük beden kaban manto büyük beden kaban mont Eğer bir sağlık sorunu yaşamıyorsanız, tabi bunu doktorunuz da teyit ediyorsa biraz kilolu olmanın hiçbir zararı yok melekler :) Kendinizle barışık, hayat dolu olmanız, etrafınıza pozitif gözlerle bakmanız sizi dünyanın en güzel insanı yapar. :) Şimdi gelelim 2012 modasına. Modacılar boş durmuyor melekler, bizler...
  5. Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri arıyorum melekler şöyle alımlı olsun var mı bildiğiniz ?

Büyük Kolye Modelleri lazım bana yeni takı modelleri tasarlamak istiyorum ama bu kez biraz büyük takılar yapmak istiyorum malum yılın modası iri kolyeler :) Bu yüzden sizden büyük kolye modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş