gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Büyük Numara Kadın Ayakkabıları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

kadın ayakkabıları, büyük numaralar, resimleri, bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar.

45 numaraya kadar kadın ayakkabısı sunan Payless sayesinde büyük numaralı ayaklar da artık rahatça istediği ayakkabıyı uygun fiyata giyebiliyor.
    Amerika’nın en büyük uzmanlaşmış aile ayakkabı zinciri Payless ShoeSource, büyük numara ayakkabı bulmakta zorlanan kadınların vazgeçilmez adresi oldu. Cevahir ve Optimum alışveriş merkezlerindeki mağazalarında satışa sunulan her yaşa ve zevke hitap eden ayakkabılar arasında farklı ayak numaralarına ait modeller bulmak mümkün…

Payless, büyük numara ayakkabı arayan bayan sporcuların tercihi oldu. 45 numaraya kadar kadın ayakkabısı sunan Payless sayesinde büyük numaralı ayaklar da artık rahatça istediği ayakkabıyı uygun fiyata giyebiliyor. Babetler, tasarımcı modelleri, atletik ayakkabı ve sandaletlere kadar pek çok farklı modelde sunulan büyük numaralı kadın ayakkabıları en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Dilediği ayakkabıyı giymek isteyen ayakkabı tutkunları Payless’e koşuyor.

Büyük Numara Kadın Ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarihte büyük kadın matematikçi

Tarihte büyük kadın matematikçi

türk kadın matematikçiler ünlü kadın matematikçiler ünlü türk tarihteki önemli ve matematiğe katkıları Tarihte büyük kadın matematikçiler de vardır. Gericiler tarafından katledilen Hypatia, parlak bilim merkezi İskenderiye'nin son ışığı sayılır. Sonraki dönemlerde Sonja Kowalewsky, Sophie Germain, Emmy Noether genç hanımlara örnek oluşturacak ünlü matematikçilerden bazılarıdır. Sonja...
  2. numara

numara

Bir şeyin bir dizi içindeki yerini gösteren sayı, °rakam. Kitap sayfasının numarası. Ölçü, derece. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Öğrenciye verilen not. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir telefonun açılmasını sağlayan sayılar. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir yapıdaki daire ve odalarda oturanlar. Sekiz numara kapıcıyı çağırıyor. Eğlendirici oyunlardan her biri....
  3. Kadınların düştüğü büyük tuzak

Kadınların düştüğü büyük tuzak

Psikolog Şebnem Turhan’a göre kadının adı hala yok ve adı olmayanların düştüğü en büyük tuzak onların hâlâ şiddet görüyor olmasının en büyük nedeni Milenyum çağında da olsak global bir dünyada da yaşasak kadına yönelik şiddet tüm acımasızlığıyla devam ediyor. Üstelik kadının ekonomik ve öğretim düzeyi ya da yaşadığı ülke de şiddete maruz kalmasına engel olamıyor. Yapılan araştırmalar;...
  4. Bir Numara Büyük Al Seneye de Giyersin

Bir Numara Büyük Al Seneye de Giyersin

İşte tam anlamıyla bizim Türk milletine uygun olan bir olay :D Büyük al seneyede giyersin:D Genelde tüm Türk ailesi bunu yapar alışverişe gidildiğinde tam üstüne olan birşeyi almaz illaki büyük olacakki daha uzun süre giysin seneyede kaldıralım amacı güderler:Dİşte bu ayakkabı modelide tam bu düşünceye göre bakın ne gibi özellikleri varmış:) Gelişme çağındaki çocukların ayak numaraları...
  5. 37 Numara 2012 Ayakkabıları...

37 Numara 2012 Ayakkabıları...

Ayakkabı Ayakkabı Modelleri Kıslar ben bu model ayakkabıları çok beğendim.Sizlerinde beğeneceğinizi düşünerek sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz...Yorumlarınız bekliyorum...Yine topuklu ayakkabı severlere bende size... ayakkabıları beğenenler limango adresinden üye olup buradan alabilirler....

Sayfayı Paylaş