gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Büyük piştiler bunlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Büyük piştiler bunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 büyük yalan ve bunlardan kurtulmanın yolları..

20 büyük yalan ve bunlardan kurtulmanın yolları..

sevdiğini kanıtlamanın yolları aşktan kurtulmanın yolları sevdiğine yalan söylemek yalandan kurtulmanın yalandan kurtulma Bazen hiç istemesek bile kaçış yolunu yalanda buluyoruz.. İşte sık karşılaştığımız 20 büyük yalan ve bunlardan kurtulmanın yolları.. 1. "KEŞKE DAHA FAZLA ZAMANIM OLSA".. Herkesin söylediği en beylik yalanlardan biridir. Günün 24 saat oluşunu dünyada hiçbir...
  2. Pişti oldular

Pişti oldular

ebru gündeş kıyafet modelleri ebru gündeş elbise modelleri Popstar Alaturka'nın pazar günkü canlı yayınında kıyafet krizi yaşandı. Konuk sanatçı Linet'in tesadüfen jüri üyesi Ebru Gündeş'le aynı elbiseyi giymesi, tüm ekibi şaşırttı. Elbise benzerliğini fark eden Gündeş kendini gülmekten alamazken, Linet ise düştüğü zor durumu belli etmemeye çalıştı. Hatta kemerinin arkasını önüne...
  3. Çok Güzel Hareketler Bunlar"a Almanya'da Büyük İlgi

Çok Güzel Hareketler Bunlar"a Almanya'da Büyük İlgi

cok güzel hareketler bunlar almanya cok güzel hareketler bunlar almanya turnesi 2010 2010 turne turnesi 2011 Kanal D ekranlarına gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programının genç oyuncuları, Almanya'daki turnelerinde büyük ilgi görüyor. BKM Mutfak oyuncuları, şimdi de Almanya'yı kahkahadan kırıp geçiriyor. "Çok Güzel Hareketler Bunlar" gösterilerini 30 Nisan'dan bu...
  4. Pişti olan ünlüler

Pişti olan ünlüler

pişti ünlüler Bir düşünsenize sizin için çok büyük önem taşıyan bir davete katılıyorsunuz elbiseniz saç baş makyajda tamam ve iş davete gitmeye kalıyor hazırlıklar tamam girdiniz içeri o ne birde baktınız özenle ve beğenerek aldığınız üzerinizdeki elbisenin aynısını bir başka kişide giymiş ne düşünürdünüz yada o an hangi ruh halinde olurdunuz bilemem ama bu durum ünlüler için çok daha zor...
  5. pişmiş reçellerim taşıyor

pişmiş reçellerim taşıyor

merhaba öncelikle her yerde aradım bulamadım umarım burada sorunuma çözüm bulurum. kış için çilek reçeli yapmıştım reçelleri kaynatıp kavanozlara koydum fakat dolaba koymamıştım. yaklaşık 15-20 gün sonra reçellerin taştığını fark ettim ve bunları buzdolabına yerleştirdim. bu gün fark ettim ki reçellerim buzdolabında da taşıyor tadına bakıyorum ekşimemiş tadı gayet güzel ne yapmalıyım bana bir...

Sayfayı Paylaş