gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

Büyük Sınav!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 1 Nisanda Ygs var.Tm bölümünden giricem.Son 5 güne girdik artık.O kadar heyecanlı değilim aslında soğuk kanlıyımdır ;ama çevremdekilerin beklentileri beni çok fazla tedirgin ediyor.Farkında olmadan bana zararlar veriyorlar:/ çok kararsızım daha ne okuyacağıma bile karar vermiş değilim.Çalışmasına çalıştım ama sınav anında bi aksilik çıkacak diye çok korkuyorum.Sizin okuduğunuz bölümler ve yaptığınız meslekler neler? Bana yardımcı olur musunuz?Benimle sınava girecek melekler de vardır belki.Hepsine başarılar dilerim.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    yasemin bence korkma ben de girdim kaç sene önce 'olmıcak mı ya aksilik çıkarsa yapamazsam' falan filan derken şimdi üniversite mezunuyum çok şükür bunlar güzel şeyler sen rahat tut içini inşallah istediğin bölümü kazanırsın sınavında başarılar diliyorum tüm sınava girenlerin allah yanında olsun...:ar4fd:

3. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bi de ben dış ticaret okudum devamında da 4 yıllık işletme. şimdi gümrükçüyüm ve işimi seviyorum:):):) inşallah severek yapacağın işle ilgili bölüm tercihin olur ben öyle bu bölümü okumuştum ve mutluyumhoppa

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Ne güzel kendi istedğin işi yapmak.İnşallah iyi bir puan alırım da benim de öyle olur:)teşekkür ederim:)

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

çok strese girme eğer stres yaparsan sınavda bişey yapamazsın rahat olmalısın.senden tıp okumanı bekleyen yok sonuçta.sen çalıştın elinden geleni yaptın şimdi sınavına girip sonucunu bekliceksin bu kadar.heycanlanma.

Büyük Sınav! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerin sınavı

hayallerin sınavı

Bu öykü, çiftlikten çiftliğe, yarıştan yarışa koşarak atları terbiye etmeye çalışan gezgin bir at terbiyecisinin genç oğluna kadar uzanır. Babasının işi nedeniyle çocuğun orta öğretimi kesintilere uğramıştı. Orta ikideyken, büyüdüğü zaman ne olmak ve yapmak istediği konusunda bir kompozisyon yazmasını istedi hocası.. Çocuk bütün gece oturup günün birinde at çiftliğine sahip olmayı...
  2. ehliyet sınavı

ehliyet sınavı

ehliyet duasi ehliyet sınavı zormu almanyada sinav sorulari almanyada sinavi sinav sorulari almanya melekler temmuzda ehliyet alacak olan varmı bn yeni kursa yazıldım ya da daha önce almış olan varsa yazsın lütfen kolaymı zormu bnce bni biraz motor zorluyacakmış gbi geliooo :angel:
  3. Sınav sınav sınav...

Sınav sınav sınav...

Offf hiç boş kalmıyorum üzülmek için hep bişeylerim oluyo. Şimdi de 2. tercih zamanı geldi tercih yapmak istiyorum ilk tercihi yapmadım. Ama ya yine olmazsa diye tereddütteyim:S. Sıkıldım bunaldım bu sınavlardan artık bu senede olmazsa seneye tekrar giricek cesareti bulurmuyum bilmiyorum en baştan tekrar ders çalış test çöz... Artık bunları duymak istemiyorum bi kazansam artık şu üniversiteyi...
  4. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.
  5. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

Sayfayı Paylaş