gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

büyük tutkumuz çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

SPOR ,KLASİK, ABİYE... NERDE GÖRSEM DAYANAMAM ER TARZDAN MUTLAKA BEGENDİĞİM OLUR :) EMİNİM ÇOGU BAYANDA BU AYNI BİR TÜR BAĞIMLILIK BIRAKAMIYORUZ DA AMAN BIRAKMAYALIM BİZ YİNE BAKMAYA ALMAYA DEVAM :)

2. TuanA_GzN

TuanA_GzN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoğu muhteşem hepsinden istiyorum

büyük tutkumuz çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şükriye tutkun

şükriye tutkun

1965 yılında doğdu. Liseyi bitirdiği yıl Konservatuvar Opera-Şan bölümünü kazanmasına rağmen, zorunluluklar nedeniyle okul yerine işe gitmeye başladı. Çalışırken, bir taraftan da TRT Gençlik Korosu, İstanbul Operası Gençlik Korosu, St. Antoine Kilisesi Korosu´nda şarkı söylüyordu. Konservatuavar sınavına tekrer girip, birincilikle kazandı. Öğreniminin devam ettiği süre boyunca çocuk...
  2. 2009 Kışında Büyük Çantalar Gene Çok Revaçta

2009 Kışında Büyük Çantalar Gene Çok Revaçta

büyük çantalar çanta isimleri canta marka isimleri krokodil şal yapımı videosu 2009 Kışında Büyük Çantalar Gene Çok Revaçta Kadına özgü ekibi olarak, bu sonbahar ve kış sezonun en trendy çanta modellerini sizler için araştırdık. Özellikle, rahatına düşkün bayanların sıkça tercih ettiği büyük çantalar bu kış da çok moda. Jennifer Lopez ve Victoria Beckham'ın da tercihi geniş ve büyük...
  3. Büyük çantalardaki tehlike...

Büyük çantalardaki tehlike...

Meleklerim büyük çanta modasına takılıp kalmak sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor. buyrun... Eğer taşıdığınız çanta ağırlığınızın yüzde 10'undan fazla ise çok ağır taşıyor, bu da size bel ve sırt ağrısı olarak geri dönecek demektir. İşte sırt ağrısından kurtulmanın yolları... Hanımlar sırt, bel ve boyun ağrılarından çok sık şikayet eder. Gün içinde taşınan ağır ve büyük...
  4. Tutkun

Tutkun

Ben seni işliyorum şimdi satırlarıma Ince ince Masallar anlatıyorum ya uzaklardan, Hepsi seni özlediğimce Ya da bir düş kuruyorum korkusuzca Ama yürüdüğüm yollar Her zamankinden avare Hayal ediyorum seni Sırtının çizgisi boyunca Methiyeler düzüyorum dudaklarının köşelerine Her bir kıvrımını ezberliyorum yüzünün, Hiç doymayacak bir susuzlukla Ana dilini bilmediğim bir coğrafyada...

Sayfayı Paylaş