gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Büyükanne - büyük baba

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, tüm engelleri aşacak, bütün zorlukların üstesinden geleceksiniz demektir. Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, tüm engelleri aşacak, bütün zorlukların üstesinden geleceksiniz demektir. Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.Büyükanne rüyasi da aynen büyükbaba gibidir. Rüyada büyükbabanizi görmek, babaniza karsi sayginizin eksik olduguna, onun gönlünü kazanmaniz için çalismaniza isarettir.Akıllı bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunları halledeceksiniz.

Büyükanne - büyük baba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci Adres Büyükanneler

İkinci Adres Büyükanneler

Eve yeni gelen bebek, hele bu bebek bir ilkse özellikle annenin tüm zamanını alır. Annenin kendine hiç zaman ayıramadığı durumlarda büyükanneler imdada yetişir ve bebeğin bakımında anneye yardımcı olur. Bütün büyükanneler bundan büyük mutluluk duyar ve torunlarını anne babadan çok benimseyebilirler. Ancak bebeğin eğitiminde ve bakımında insiyatifi ele aldıklarında sorunlar da başlayıverir....
  2. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  3. baba unutur

baba unutur

Dinle oğlum: Bunları sen küçük ellerinden biri çenenin altında yumruk olmuş, sarı saçların terden ıslanmış, alnına yapışmış bir halde uyurken söylüyorum. Odana gizlice, tek başıma girdim. Sadece birkaç dakika önce, kütüphanede oturmuş gazetemi okurken, güçlü bir pişmanlık dalgası her tarafımı sardı. Suçluluk içinde kalkıp, yatağının başucuna geldim. Düşündüklerim şunlardı oğlum: Sana...
  4. Ballı baba

Ballı baba

ballıbaba ballı baba, otu, bitkisi, bitkisinin faydaları, otunun faydaları, nedir, çiçeği Adını yeni duyduğum bir bitkiden bahsedeceğim sizlere bu yazımızda Melek'ler. Ballı baba bitkisi... Nedir bu bitki nasıl yetişir ve ne gibi faydaları vardır; buyrun öğrenelim:) Diğer İsimleri : Beyazısırgan, Tatlıbaba, Lamium Album Laminum Botanik Bilgi : Ballıbabagillerden boyu yarım metreye...
  5. Baba Sözler

Baba Sözler

Baba Sözler en baba kral sözler arıyorum sizin sitenizden baskmadım varsa yazın bana

Sayfayı Paylaş