gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Büyüleyici bir banyo olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Farklı banyo dekorasyonu Geniş banyo örnekleri

Bu geniş ve ferah banyo dekorasyonu insana huzur veren bir şekilde dekore edilmiş. Sarı rengi banyoya canlılıkkatmış. Kullanılan banyo dolabıda oldukça modern.

esgiii bunu beğendi.
Büyüleyici bir banyo olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle banyonuz olsun istermiydiniz

böyle banyonuz olsun istermiydiniz

melişlerim ben daha önce hiç bunlar gibi banyoya raslamadım ne hayatta nede rüyamda..ama vallla böyle banyom olsun isterdim tabi böyle banyoya böyle ev lazım..:) benim salonum bile bu kadar büyük değil...harikalar ama dimi yaaaa...
  2. Banyonuzda şık bir ortam

Banyonuzda şık bir ortam

IŞILTIYI ALTIN RENKLERİ SEVENLER İÇİN BANYO MUTFAK HATTA HERYER IŞIL IŞILDIR :) BUNUN İÇİN BAZI AKSESUARLARDAN YARARLANABİLİRİZ . BANYOMUZDAN ÖRNEK VERELİM HAVLU ASKILARI DUŞ BAŞLIKLARI LAVABONUZ GİBİ BİR ÇOK YERİN ŞIK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMASINI İSTİYORSANIZ BANYONUZU YENİLEYELİM :) İŞTE ŞIK MODELLERR
  3. Eski bir banyo dekorasyonu

Eski bir banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyon örnekleri Farklı tasarımlar Bu country banyo dekorasyonu eski ile yeninin karması bir banyo dekorasyonu olmuş. Banyo ve lavabo modelleri yeni tip. ama sıva ve dekorasyon eskiyi canlandırıyor. Ben o banyoda yıkanamam sanırım.
  4. Çok sade bir banyo

Çok sade bir banyo

Banyo dekorasyonu Sade banyo örneği Çok sade bir banyo dekorasyonu olmuş. Banyonun ortasında sadece bir küvet, tam karşısında şık bir ayna modeli ve baskül değil kantardan oluşan çk sade bir banyo burası. BAna biraz kasvetli geldi.

Sayfayı Paylaş